0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Tričká

Funkčné oblečenie >> Tričká >> Pánske
Vyhovuje 6 produktov - Zobrazjem od 1 do 6   

Funkčné športové tričko Silvini Coli z priedušného materiálu Silvini Coli MD470Logo SIL

Coli MD470

€ 32.90


Funkčné športové tričko Silvini Coli z priedušného materiálu. Má reflexné prvky, vrecko na zips na zadnom diely, ploché švýky a sublimačnú potlač. Vhodné na celoročné využitie.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Pánske tričko Sensor Coolmax Fresh Sensor Coolmax Fresh MT11Logo SEN

Coolmax Fresh MT11

€ 22.95


Pánske tričko Sensor Coolmax Fresh. Tričko poskytuje trvalú antibakteriálnu ochranu, je obohatené o ionty striebra, ktoré rozkladajú bunečnú stenu mikroorganizmov a zabraňujú tak zápachu. Má tvarovú stálosť a elasticitu, ploché švýky, anatomický strih a UPF25 ochranu proti UV žiareniu. Je vhodné pre športy v teplom počasí, halové športy, outdoorové aktivity.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Pánske scampolo Sensor Coolmax Fresh Sensor Coolmax Fresh MT13Logo SEN

Coolmax Fresh MT13

€ 21.02


Pánske scampolo Sensor Coolmax Fresh. Scampolo poskytuje trvalú antibakteriálnu ochranu, je obohatené o ionty striebra, ktoré rozkladajú bunečnú stenu mikroorganizmov a zabraňujú tak zápachu. Má tvarovú stálosť a elasticitu, ploché švýky, anatomický strih a UPF25 ochranu proti UV žiareniu. Je vhodné pre športy v teplom počasí, halové športy, outdoorové aktivity.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

Pánske tričko Sensor Coolmax Fresh PT logo Sensor Coolmax Fresh Performance Tee Logo MT11Logo SEN

Coolmax Fresh Performance Tee Logo MT11

€ 24.88


Pánske tričko Sensor Coolmax Fresh PT logo. Tričko poskytuje trvalú antibakteriálnu ochranu, je obohatené o ionty striebra, ktoré rozkladajú bunečnú stenu mikroorganizmov a zabraňujú tak zápachu. Má tvarovú stálosť a elasticitu, ploché švýky, voľný strih a UPF25 ochranu proti UV žiareniu. Je vhodné pre športy v teplom počasí, halové športy, outdoorové aktivity.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Pánske tričko Sensor Coolmax Fresh PT gps Sensor Coolmax Fresh Performance Tee Gps MT11Logo SEN

Coolmax Fresh Performance Tee Gps MT11

€ 24.88


Pánske tričko Sensor Coolmax Fresh PT gps. Tričko poskytuje trvalú antibakteriálnu ochranu, je obohatené o ionty striebra, ktoré rozkladajú bunečnú stenu mikroorganizmov a zabraňujú tak zápachu. Má tvarovú stálosť a elasticitu, ploché švýky, voľný strih a UPF25 ochranu proti UV žiareniu. Je vhodné pre športy v teplom počasí, halové športy, outdoorové aktivity.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

Toto ľahké a elastické tričko Zajo Contour M T-shirt s krátkym rukávom je ideálnou voľbou pre akúkoľvek letnú aktivitu Zajo Contour M Tshirt SSLogo ZAJ

Contour M Tshirt SS

- Zľava 20%
€ 19.92
€ 24.90


Toto ľahké a elastické tričko Zajo Contour M T-shirt s krátkym rukávom je ideálnou voľbou pre akúkoľvek letnú aktivitu. S plochými švami nehrozia žiadne odreniny a technológia bodymappingu Vám zabezpečí ventiláciu na miestach, kde to potrebujete najviac. Každý kúsok tejto kolekcie je ušitý zo 70 % polypropylénu, 22 % nylonu a 8% elastanu pomocou technológie 3D tkania. Vďaka tomu Vám Contour pomáha regulovať telesnú teplotu a odvádza vlhkosť. Vlákna polypropylénu sú modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra čím zaistia, že sa v Contour kolekcii budete cítiť sviežo aj po náročnom dni. Hmotnosť: 150g.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

2016 © PKsport    Created by KuB0