0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Tričká-dlhé rukávy

Funkčné oblečenie >> Tričká-dlhé rukávy
Vyhovuje 4 produktov - Zobrazjem od 1 do 4   

Pánske tričko Sensor Coolmax Fresh Sensor Coolmax Fresh MT12Logo SEN

Coolmax Fresh MT12

€ 25.25


Pánske tričko Sensor Coolmax Fresh. Tričko poskytuje trvalú antibakteriálnu ochranu, je obohatené o ionty striebra, ktoré rozkladajú bunečnú stenu mikroorganizmov a zabraňujú tak zápachu. Má tvarovú stálosť a elasticitu, ploché švýky, anatomický strih a UPF25 ochranu proti UV žiareniu. Je vhodné pre športy v teplom počasí, halové športy, outdoorové aktivity.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Dámske tričko Sensor Coolmax Fresh Sensor Coolmax Fresh WT12Logo SEN

Coolmax Fresh WT12

€ 25.25


Dámske tričko Sensor Coolmax Fresh. Tričko poskytuje trvalú antibakteriálnu ochranu, je obohatené o ionty striebra, ktoré rozkladajú bunečnú stenu mikroorganizmov a zabraňujú tak zápachu. Má tvarovú stálosť a elasticitu, ploché švýky, anatomický strih a UPF25 ochranu proti UV žiareniu. Je vhodné pre športy v teplom počasí, halové športy, outdoorové aktivity.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Ľahké a elastické tričko Zajo Contour je ideálnou voľbou pre akúkoľvek letnú aktivitu Zajo Contour W Tshirt LSLogo ZAJ

Contour W Tshirt LS

- Zľava 29%
€ 24.78
€ 34.90


Ľahké a elastické tričko Zajo Contour je ideálnou voľbou pre akúkoľvek letnú aktivitu. S plochými švami nehrozia žiadne odreniny. Každý kúsok tejto kolekcie je ušitý zo 70 % polypropylénu, 22 % nylonu a 8% elastanu pomocou technológie 3D tkania. Zóny s tenkými a hrubými vrstvami tkaniny - bodymapping - Vám pomáhajú regulovať telesnú teplotu a odvádzajú vlhkosť. Vlákna polypropylénu sú modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra čím zaistia, že sa v Contour kolekcii budete cítite sviežo aj po náročnom dni. Hmotnoať: 156g

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Toto ľahké a elastické tričko Zajo Contour M T-shirt s dlhým rukávom je ideálnou voľbou pre akúkoľvek letnú aktivitu Zajo Contour M Tshirt LSLogo ZAJ

Contour M Tshirt LS

- Zľava 29%
€ 24.78
€ 34.90


Toto ľahké a elastické tričko Zajo Contour M T-shirt s dlhým rukávom je ideálnou voľbou pre akúkoľvek letnú aktivitu. S plochými švami nehrozia žiadne odreniny a technológia bodymappingu Vám zabezpečí ventiláciu na miestach, kde to potrebujete najviac. Každý kúsok tejto kolekcie je ušitý zo 70 % polypropylénu, 22 % nylonu a 8% elastanu pomocou technológie 3D tkania. Vďaka tomu Vám Contour pomáha regulovať telesnú teplotu a odvádza vlhkosť. Vlákna polypropylénu sú modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra čím zaistia, že sa v Contour kolekcii budete cítiť sviežo aj po náročnom dni. Hmotnosť: 188g.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

2016 © PKsport    Created by KuB0