0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Mikiny na zips

Funkčné oblečenie >> Mikiny na zips
Vyhovuje 20 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Jednofarebná pánska mikina Lasting BMD so zipsom Lasting BMDLogo LAS

BMD

€ 34.10


Jednofarebná pánska mikina Lasting BMD so zipsom. S dvojitým golierom a 6 cm stojáčikom, rukávy ukončené manžetami. Funkčné termoprádlo z dvojvrstvovej pleteniny. Má vysokú schopnosť termoizolácie aj pri nízkej hmotnosti prádla. Plyšové očká z polypropylénových vlákien a jemne česanej bavlnenej priadze zabezpečujú maximálnu teplotú izoláciu v chladnom až mrazivom počasí a zároveň dokonalý odvod potu. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť 0,35kg.

Veľkosti: M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 3

Pánska mikina Silvini Altissima Silvini Altissima MJ419Logo SIL

Altissima MJ419

€ 41.88


Pánska mikina Silvini Altissima. Ľahká športová mikina z elastického materiálu s výraznými reflexnými prvkami, vhodná aj na outdoor. Využitie na jar, jeseň, zimu.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 3

Dámska mikina Silvini Crocetta Silvini Crocetta WJ420Logo SIL

Crocetta WJ420

€ 41.88


Dámska mikina Silvini Crocetta. Promo mikina zo zatepleného elastického materiálu. Vhodná aj na outdoor.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Ľahká mikina Silvini Caruso Silvini Caruso WJ428Logo SIL

Caruso WJ428

€ 43.95


Ľahká mikina Silvini Caruso. Športová mikina z elastického materiálu, vhodná aj na outdoor na rukávoch otvor na palec. Využitie jar, jeseň a zima.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Ľahká športová mikina Silvini Alto z elastického materiálu Silvini Alto MJ427Logo SIL

Alto MJ427

€ 47.50


Ľahká športová mikina Silvini Alto z elastického materiálu. Vhodné na jar, jeseň, zimu.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 3

Funkčná, fleecová mikina Silvini Carreri Silvini Carreri MJ557Logo SIL

Carreri MJ557

€ 46.80


Funkčná, fleecová mikina Silvini Carreri. Má celoročné využitie s dobrými termoizolačnými vlastnosťami, voľný strih, dve bočné vrecká. Vhodná na outdoor.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Funkčná fleecová mikina Silvini Cristallo Silvini Cristallo WJ558Logo SIL

Cristallo WJ558

€ 46.80


Funkčná fleecová mikina Silvini Cristallo. Vhodná na celoročné využitie s dobrými termoizolačnými vlastnostami. Má dve bočné vrecka, voľný strih.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Pánska mikina zo strečového materiálu Sensor Thermostretch Sensor Thermostretch MJ32Logo SEN

Thermostretch MJ32

€ 38.52


Pánska mikina zo strečového materiálu Sensor Thermostretch. Komfortná nízka hmotnosť materiálu, aplikácia úpravy Polygienie (táto materialová úprava využíva extremne nízke koncentrácie prírodných solí striebra získaných výhradne predchádzajúcou recykláciou. Polygienie poskytuje efektívnu, prirodzenú ochranu proti zápachu. baktérie a pliesne nemôžu ďalej rásť. Odevy bez zápachu predstavuje snížený počet pracích cyklov a teploty prania. Taktiež a ponúka možnosť nižšieho počtu oblečenia pri balení na cesty - toto všetko môže priaznivo ovplyvniť naše životné prostredie). Zadný diel trička je predĺžený, má ploché švýky, vhodné pre zimné športy a vhodné aj ako druhá vrstva.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Detská mikina zo strečového materiálu Sensor Thermostretch Sensor Thermostretch CJ32Logo SEN

Thermostretch CJ32

€ 30.79


Detská mikina zo strečového materiálu Sensor Thermostretch. Komfortná nízka hmotnosť materiálu, aplikácia úpravy Polygienie (táto materialová úprava využíva extremne nízke koncentrácie prírodných solí striebra získaných výhradne predchádzajúcou recykláciou. Polygienie poskytuje efektívnu, prirodzenú ochranu proti zápachu. baktérie a pliesne nemôžu ďalej rásť. Odevy bez zápachu predstavuje snížený počet pracích cyklov a teploty prania. Taktiež a ponúka možnosť nižšieho počtu oblečenia pri balení na cesty - toto všetko môže priaznivo ovplyvniť naše životné prostredie). Zadný diel mikiny je predĺžený, má ploché švýky, vhodné pre zimné športy a vhodné aj ako druhá vrstva.

Veľkosti: 110, 130, 150   Farebných variantov: 2

Dámska mikina zo strečového materiálu Sensor Thermostretch Sensor Thermostretch WJ32Logo SEN

Thermostretch WJ32

€ 38.52


Dámska mikina zo strečového materiálu Sensor Thermostretch. Komfortná nízka hmotnosť materiálu, aplikácia úpravy Polygienie (táto materialová úprava využíva extremne nízke koncentrácie prírodných solí striebra získaných výhradne predchádzajúcou recykláciou. Polygienie poskytuje efektívnu, prirodzenú ochranu proti zápachu. baktérie a pliesne nemôžu ďalej rásť. Odevy bez zápachu predstavuje snížený počet pracích cyklov a teploty prania. Taktiež a ponúka možnosť nižšieho počtu oblečenia pri balení na cesty - toto všetko môže priaznivo ovplyvniť naše životné prostredie). Zadný diel trička je predĺžený, má ploché švýky, vhodné pre zimné športy a vhodné aj ako druhá vrstva.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Dámska funkčná mikina Sensor Multistretch Sensor Multistretch WJ32Logo SEN

Multistretch WJ32

€ 63.60


Dámska funkčná mikina Sensor Multistretch. Tecnostretch od firmy Pantetorto. Vnútorná strana je prečesaná, ploché švýky, garáž na centrálny zips, výborné termoizolačné vlastnosti ako druhá vrstva, komfortná i pri nosení priamo na kožu, použitie i pre voľný čas.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Pánska funkčná mikina Sensor Multistretch Sensor Multistretch MJ32Logo SEN

Multistretch MJ32

€ 65.52


Pánska funkčná mikina Sensor Multistretch. Tecnostretch od firmy Pantetorto. Vnútorná strana je prečesaná, ploché švýky, garáž na centrálny zips, výborné termoizolačné vlastnosti ako druhá vrstva, komfortná i pri nosení priamo na kožu, použitie i pre voľný čas.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Dámska mikina Mammut Get Away Mammut Get Away Jacket WomenLogo MAM

Get Away Jacket Women

- Zľava 40%
€ 63.00
€ 105.00


Dámska mikina Mammut Get Away. Je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi odolný proti oderua vetru. Mikina má spodný hrejivý fleece. Má dve bočné vrecká a oká na palec. Hmotnosť: 300g.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Pánska úzko strihaná mikina Silvini Matese zo zatepleného elastického materiálu Silvini Matese MJ712Logo SIL

Matese MJ712

€ 58.00


Pánska úzko strihaná mikina Silvini Matese zo zatepleného elastického materiálu. Tento materiál je účinný na odvádzanie potu a tepelnú izoláciu. Moderná mikina neónovočiernej farby má vypasovaný športový strih, anatomicky tvarované rukávy, ktoré sú zakončené stiahnutým lemom. Na konci rukáva je otvor na palec. Mikina má hlavný dlhý zips, reflexné prvky, vrecúško so zipsom na mobil na chrbte. Pánska mikina je vhodná na cyklistiku, beh, bežky, kolieskové korčule a na ďalšie iné športy.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 1

Funkčná športová pánska mikina Silvini Alto Silvini Alto MJ903Logo SIL

Alto MJ903

€ 51.00


Funkčná športová pánska mikina Silvini Alto. Je vyrobená zo zatepleného elastického materiálu. Má reflexné prvky, plochý šev, dlhý hlavný zips, predĺžené rukávy, 3D potlač. Vhodná na jar,jeseň a zimu.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 3

2016 © PKsport    Created by KuB0