0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Mikiny na zips

Merino vlna prádlo >> Mikiny na zips >> Dámske
Vyhovuje 7 produktov - Zobrazjem od 1 do 7   

Dámska mikina Lasting Laura so 6 cm stojáčikom a zipsom Lasting LAURALogo LAS

LAURA

- Zľava 5%
€ 67.74
€ 71.30


Dámska mikina Lasting Laura so 6 cm stojáčikom a zipsom. Raglanové rukávy ukončené manžetou s otvorom na palec.Cez kríže zosilnené dvojitá vrstva. Výrobok je zhotovený z dvojvrstvového úpletu, ktorý je vhodný ako prvá vrstva v chladnom počasí, alebo ako druhá vrstva v mraze. Hmotnosť: 0,41kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 5

Dámska mikina Sensor Merino Wool Multistretch 330 Sensor Merino Wool Multistretch 330 Celozip WJ32Logo SEN

Merino Wool Multistretch 330 Celozip WJ32

€ 73.80


Dámska mikina Sensor Merino Wool Multistretch 330. Sensor Merino Wool 330 je kombinácia materiálu s vyšším podielom Merino vlny a vnútornou stranou polypropylénu, každá strana je farebne odlíšená. Merino vlna Vás príjemne zahreje, reguluje teplotu Vašeho tela a nezanecháva nepríjemný zápach. Nano Soft polypropylén dodá materiálu odolnosť a pevnosť. Ideálne v chladnejších dňoch pri lyžovaní a na jarnú a jesennú turistiku.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Dámska mikina Lasting Avril so stojáčikom Lasting AvrilLogo LAS

Avril

€ 65.40


Dámska mikina Lasting Avril so stojáčikom. Má raglanový rukáv a ploché švíky. Hmotnosť: 0,40kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 4

Dámska vesta Lasting Sandra z vetruvzdorného materiálu Lasting SandraLogo LAS

Sandra

€ 98.85


Dámska vesta Lasting Sandra z vetruvzdorného materiálu. Má dve vrecké a ploché švíky. Hmotnosť: 0,36kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Dámska mikina Lasting Salma Lasting SalmaLogo LAS

Salma

€ 104.15


Dámska mikina Lasting Salma. Mikina je z vetruvzdorného materiálu na tele a s vlnenými rukávmi bez windproof. Má dve vrecká a jedno vrecko na zips. Hmotnosť: 0,42kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Dámska bunda Lasting Kara Lasting KoraLogo LAS

Kora

€ 112.53


Dámska bunda Lasting Kara. S vetruvzdorným materiálom na tele, plochými švíkmi, 2 vreckami a malým vreckom na zips. Hmotnosť: 0,45kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Dámsky seamlessový sveter Lasting Velia vhodný do mrazivého počasia Lasting VeliaLogo LAS

Velia

€ 53.99


Dámsky seamlessový sveter Lasting Velia vhodný do mrazivého počasia. Má raglanový rukáv a ploché švíky. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,38kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 1

2016 © PKsport    Created by KuB0