0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Boxerky (13)
Spodky (32)
> Dámske (15)
> Pánske (14)
> Detské (3)
Top (5)
Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Spodky

Termoprádlo >> Spodky
Vyhovuje 32 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Agata vhodné do chladného zimného počasia Lasting AGATALogo LAS

AGATA

€ 24.35


Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Agata vhodné do chladného zimného počasia. Majú ploché švíky a ochranné zóny. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,38kg. Súprava s dámskym tričkom Angelina.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 1

Pánske seamlessové 320g spodky Lasting Andy do chladného zimného počasia Lasting ANDYLogo LAS

ANDY

€ 24.90


Pánske seamlessové 320g spodky Lasting Andy do chladného zimného počasia.Majú ploché švíky a ochranné zóny. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,37kg. Súprava k tričku Angel.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 1

Pánske 180g seamlesové spodky Lasting Ateo vhodné do menej chladného počasia Lasting ATEOLogo LAS

ATEO

€ 19.80


Pánske 180g seamlesové spodky Lasting Ateo vhodné do menej chladného počasia. Patria medzi bezšvíkové funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zaisťujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie tela podporuje funkčnosť a zajisťuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,33kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Dámske 180g light seamlesové spodky Lasting Aura vhodne do menej teplého počasia Lasting AURALogo LAS

AURA

€ 19.80


Dámske 180g light seamlesové spodky Lasting Aura vhodne do menej teplého počasia. Patria medzi bezšvíkové funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zaisťujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie tela podporuje funkčnosť a zajisťuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,32kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Dlhé , jednofarebné spodky Lasting BSD, ukončené manžetou Lasting BSDLogo LAS

BSD

€ 23.60


Dlhé , jednofarebné spodky Lasting BSD, ukončené manžetou. Výrobok z tohoto materiálu má vysokú schopnosť termoizolácie i pri nízkej hmotnosti prádla. Plyšové očká z polypropylénového vlákna a jemne česané bavlnené priadze zaisťujú maximálnu tepelnú izoláciu v chladnom až mrazivom počasí a zároveň dokonalý odvod potu. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,30kg.

Veľkosti: M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Dlhé spodky Lasting JWU Lasting JWULogo LAS

JWU

€ 26.30


Dlhé spodky Lasting JWU. Výrobok je vyrobený zo žebrového úpletu z dvojitého plyšu, na vnútornej strane k pokožke jemne prečesaná zmes merino vlny a polypropylénu. Polypropylén zaisťuje maximálny odvod vlhkosti z povrchu tela s následným transportom do ďalších vrstiev odevu. Merino vlna zvyšuje tepelno-izolačné vlastnosti. Vo vláknach nezostáva žiadna vlhkosť, mikroorganizmi ani farbivo. Climasens je až o 50% ľahšia ako bavlna. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,30kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Dlhé spodky Lasting MSP, jednofarebné, ploché švíky Lasting MSPLogo LAS

MSP

€ 16.90


Dlhé spodky Lasting MSP, jednofarebné, ploché švíky. S otváracím rázporkom, ukončené manžetou. Výrobok z tohoto materiálu je vyrobený z jednovrstvovéj pleteniny, ktorá zabezpečuje rýchlejší odvod potu a vlhkosti od pokožky a zabraňuje tvorbe baktérii. Aj pri vysokom stupni aktivity zostáva telo chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia a prechladnutia. Hmotnosť: 0,19kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Dlhé spodky Lasting JWP Lasting JWPLogo LAS

JWP

€ 29.50


Dlhé spodky Lasting JWP. Výrobok je vyrobený zo žebrového úpletu z dvojitého plyšu, na vnútornej strane k pokožke jemne prečesaná zmes merino vlny a polypropylénu. Polypropylén zaisťuje maximálny odvod vlhkosti z povrchu tela s následným transportom do ďalších vrstiev odevu. Merino vlna zvyšuje tepelno-izolačné vlastnosti. Vo vláknach nezostáva žiadna vlhkosť, mikroorganizmi ani farbivo. Climasens je až o 50% ľahšia ako bavlna. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,33kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Dámske 180g light seamlessové krátke spodky Lasting Aida do teplého počasia Lasting AIDALogo LAS

AIDA

€ 16.40


Dámske 180g light seamlessové krátke spodky Lasting Aida do teplého počasia. Vyrobené z jednovrstvového hladkého úpletu s ochrannými zónami. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,25kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Pánske 180g light seamlessové spodky Lasting Aldo do teplého počasia Lasting ALDOLogo LAS

ALDO

€ 16.40


Pánske 180g light seamlessové spodky Lasting Aldo do teplého počasia. Vyrobené z jednovrstvového hladkého úpletu s ochrannými zónami. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,26kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Pánske 320g seamlessové spodky Lasting Arden do chladného zimného počasia Lasting ARDENLogo LAS

ARDEN

€ 26.99


Pánske 320g seamlessové spodky Lasting Arden do chladného zimného počasia. Sú vyrobené z dvojvrstvového hladkého úpletu a majú ochranné zóny. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,26kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Anita vhodné do chladného zimného počasia Lasting ANITALogo LAS

ANITA

€ 26.60


Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Anita vhodné do chladného zimného počasia. Sú vyrobené z dvojvrstvového hladkého úpletu a majú ochranné zóny. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,31kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo Silvini Caldo MP530Logo SIL

Caldo MP530

€ 29.88


Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo. Spodky vyrobené z kvalitného termoizolačného materiálu, double-face úplet. Vhodné na jar, jeseň a zimu.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 1

Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo Silvini Caldo WP531Logo SIL

Caldo WP531

€ 28.90


Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo. Spodky vyrobené z kvalitného termoizolačného materiálu, double-face úplet. Vhodné na jar, jeseň a zimu.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Logo SEN

Double Face MP24

€ 25.25


"Obojstranné pánske spodné prádlo Sensor Double Face. Spodky majú dve strany: strana ""plus"" micropolyesterový hodváb a strana ""mínus"" strižový micropolyester. Zmeraná hodnota rozdielu tepelného odporu je 3,6°C. Spodky majú ploché švýky, anatomický strih a všestranné využitie."

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

2016 © PKsport    Created by KuB0