0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Boxerky (13)
Spodky (32)
> Dámske (15)
> Pánske (14)
> Detské (3)
Top (5)
Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Spodky

Termoprádlo >> Spodky >> Dámske
Vyhovuje 15 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   

Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Agata vhodné do chladného zimného počasia Lasting AGATALogo LAS

AGATA

€ 24.35


Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Agata vhodné do chladného zimného počasia. Majú ploché švíky a ochranné zóny. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,38kg. Súprava s dámskym tričkom Angelina.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 1

Dámske 180g light seamlesové spodky Lasting Aura vhodne do menej teplého počasia Lasting AURALogo LAS

AURA

€ 19.80


Dámske 180g light seamlesové spodky Lasting Aura vhodne do menej teplého počasia. Patria medzi bezšvíkové funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zaisťujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie tela podporuje funkčnosť a zajisťuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,32kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Dlhé , jednofarebné spodky Lasting BSD, ukončené manžetou Lasting BSDLogo LAS

BSD

€ 23.60


Dlhé , jednofarebné spodky Lasting BSD, ukončené manžetou. Výrobok z tohoto materiálu má vysokú schopnosť termoizolácie i pri nízkej hmotnosti prádla. Plyšové očká z polypropylénového vlákna a jemne česané bavlnené priadze zaisťujú maximálnu tepelnú izoláciu v chladnom až mrazivom počasí a zároveň dokonalý odvod potu. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,30kg.

Veľkosti: M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Dlhé spodky Lasting JWU Lasting JWULogo LAS

JWU

€ 26.30


Dlhé spodky Lasting JWU. Výrobok je vyrobený zo žebrového úpletu z dvojitého plyšu, na vnútornej strane k pokožke jemne prečesaná zmes merino vlny a polypropylénu. Polypropylén zaisťuje maximálny odvod vlhkosti z povrchu tela s následným transportom do ďalších vrstiev odevu. Merino vlna zvyšuje tepelno-izolačné vlastnosti. Vo vláknach nezostáva žiadna vlhkosť, mikroorganizmi ani farbivo. Climasens je až o 50% ľahšia ako bavlna. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,30kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Dámske 180g light seamlessové krátke spodky Lasting Aida do teplého počasia Lasting AIDALogo LAS

AIDA

€ 16.40


Dámske 180g light seamlessové krátke spodky Lasting Aida do teplého počasia. Vyrobené z jednovrstvového hladkého úpletu s ochrannými zónami. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,25kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Anita vhodné do chladného zimného počasia Lasting ANITALogo LAS

ANITA

€ 26.60


Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Anita vhodné do chladného zimného počasia. Sú vyrobené z dvojvrstvového hladkého úpletu a majú ochranné zóny. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,31kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo Silvini Caldo WP531Logo SIL

Caldo WP531

€ 28.90


Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo. Spodky vyrobené z kvalitného termoizolačného materiálu, double-face úplet. Vhodné na jar, jeseň a zimu.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Logo SEN

Double Face WP24

€ 24.88


"Obojstranné dámske spodné prádlo Sensor Double Face. Spodky majú dve strany: strana ""plus"" micropolyesterový hodváb a strana ""mínus"" strižový micropolyester. Zmeraná hodnota rozdielu tepelného odporu je 3,6°C. Spodky majú ploché švýky, anatomický strih a všestranné využitie."

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 4

Logo SEN

Double Face Ts WP25

€ 22.25


"Obojstranné dámske spodné prádlo Sensor Double Face. 3/4 spodky majú dve strany: strana ""plus"" micropolyesterový hodváb a strana ""mínus"" strižový micropolyester. Zmeraná hodnota rozdielu tepelného odporu je 3,6°C. Spodky majú ploché švýky, anatomický strih a všestranné využitie."

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Funkčné teplé thermo prádlo Sensor Thermo Sensor Thermo WP24Logo SEN

Thermo WP24

€ 28.73


Funkčné teplé thermo prádlo Sensor Thermo. Prečesané na vnútornej strane, veľmi dobrý pomer medzi termoreguláciou a vysokými parametrami odvodu potu, vysoká elasticita, predĺžený zadný diel, ploché švýky.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Dámske spodky zo strečového materiálu Sensor Thermostretch Sensor Thermostretch WP24Logo SEN

Thermostretch WP24

€ 30.81


Dámske spodky zo strečového materiálu Sensor Thermostretch. Komfortná nízka hmotnosť materiálu, aplikácia úpravy Polygienie (táto materialová úprava využíva extremne nízke koncentrácie prírodných solí striebra získaných výhradne predchádzajúcou recykláciou. Polygienie poskytuje efektívnu, prirodzenú ochranu proti zápachu. baktérie a pliesne nemôžu ďalej rásť. Odevy bez zápachu predstavuje snížený počet pracích cyklov a teploty prania. Taktiež a ponúka možnosť nižšieho počtu oblečenia pri balení na cesty - toto všetko môže priaznivo ovplyvniť naše životné prostredie). Majú ploché švýky, vhodné pre zimné športy.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Dámske 260g medium seamlessové spodky Lasting Sibila Lasting SibilaLogo LAS

Sibila

€ 26.60


Dámske 260g medium seamlessové spodky Lasting Sibila. Majú ochranné zóny a ploché švíky. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,29kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 1

Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Susan vhodné do chladného zimného počasia Lasting SusanLogo LAS

Susan

€ 26.60


Dámske 320g heavy seamlessové spodky Lasting Susan vhodné do chladného zimného počasia. Majú ploché švíky a ochranné zóny. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,43kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Dámske 400g heavy seamlessové spodky Lasting Bofa do mrazivého počasia Lasting BofaLogo LAS

Bofa

€ 24.32


Dámske 400g heavy seamlessové spodky Lasting Bofa do mrazivého počasia. Majú ploché švíky, vzdušný sieťovaný materiál, ochranné zóny a elastické bandáže. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,38kg. Tvorí komplet s triškom Boda.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 4

Priliehavý strih a ploché švy robia z nohavíc Contour skôr druhú kožu, než oblečenie Zajo Contour W PantsLogo ZAJ

Contour W Pants

- Zľava 34%
€ 19.73
€ 29.90


Priliehavý strih a ploché švy robia z nohavíc Contour skôr druhú kožu, než oblečenie. Každý kúsok tejto kolekcie je ušitý zo 70 % polypropylénu, 22 % nylonu a 8% elastanu pomocou technológie 3D tkania. Zóny s tenkými a hrubými vrstvami tkaniny - bodymapping - Vám pomáhajú regulovať telesnú teplotu a odvádzajú vlhkosť. Vlákna polypropylénu sú modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra čím zaistia, že sa v Contour kolekcii budete cítiť sviežo aj po náročnom dni. Hmotnosť: 134g

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

2016 © PKsport    Created by KuB0