0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Boxerky (13)
Spodky (32)
> Dámske (15)
> Pánske (14)
> Detské (3)
Top (5)
Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Spodky

Termoprádlo >> Spodky >> Pánske
Vyhovuje 14 produktov - Zobrazjem od 1 do 14   

Pánske seamlessové 320g spodky Lasting Andy do chladného zimného počasia Lasting ANDYLogo LAS

ANDY

€ 24.90


Pánske seamlessové 320g spodky Lasting Andy do chladného zimného počasia.Majú ploché švíky a ochranné zóny. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,37kg. Súprava k tričku Angel.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 1

Pánske 180g seamlesové spodky Lasting Ateo vhodné do menej chladného počasia Lasting ATEOLogo LAS

ATEO

€ 19.80


Pánske 180g seamlesové spodky Lasting Ateo vhodné do menej chladného počasia. Patria medzi bezšvíkové funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zaisťujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie tela podporuje funkčnosť a zajisťuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,33kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Dlhé spodky Lasting MSP, jednofarebné, ploché švíky Lasting MSPLogo LAS

MSP

€ 16.90


Dlhé spodky Lasting MSP, jednofarebné, ploché švíky. S otváracím rázporkom, ukončené manžetou. Výrobok z tohoto materiálu je vyrobený z jednovrstvovéj pleteniny, ktorá zabezpečuje rýchlejší odvod potu a vlhkosti od pokožky a zabraňuje tvorbe baktérii. Aj pri vysokom stupni aktivity zostáva telo chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia a prechladnutia. Hmotnosť: 0,19kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Dlhé spodky Lasting JWP Lasting JWPLogo LAS

JWP

€ 29.50


Dlhé spodky Lasting JWP. Výrobok je vyrobený zo žebrového úpletu z dvojitého plyšu, na vnútornej strane k pokožke jemne prečesaná zmes merino vlny a polypropylénu. Polypropylén zaisťuje maximálny odvod vlhkosti z povrchu tela s následným transportom do ďalších vrstiev odevu. Merino vlna zvyšuje tepelno-izolačné vlastnosti. Vo vláknach nezostáva žiadna vlhkosť, mikroorganizmi ani farbivo. Climasens je až o 50% ľahšia ako bavlna. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,33kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Pánske 180g light seamlessové spodky Lasting Aldo do teplého počasia Lasting ALDOLogo LAS

ALDO

€ 16.40


Pánske 180g light seamlessové spodky Lasting Aldo do teplého počasia. Vyrobené z jednovrstvového hladkého úpletu s ochrannými zónami. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,26kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Pánske 320g seamlessové spodky Lasting Arden do chladného zimného počasia Lasting ARDENLogo LAS

ARDEN

€ 26.99


Pánske 320g seamlessové spodky Lasting Arden do chladného zimného počasia. Sú vyrobené z dvojvrstvového hladkého úpletu a majú ochranné zóny. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňujú tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,26kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo Silvini Caldo MP530Logo SIL

Caldo MP530

€ 29.88


Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo. Spodky vyrobené z kvalitného termoizolačného materiálu, double-face úplet. Vhodné na jar, jeseň a zimu.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 1

Logo SEN

Double Face MP24

€ 25.25


"Obojstranné pánske spodné prádlo Sensor Double Face. Spodky majú dve strany: strana ""plus"" micropolyesterový hodváb a strana ""mínus"" strižový micropolyester. Zmeraná hodnota rozdielu tepelného odporu je 3,6°C. Spodky majú ploché švýky, anatomický strih a všestranné využitie."

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Logo SEN

Double Face Ts MP25

€ 21.02


"Obojstranné pánske spodné prádlo Sensor Double Face. 3/4 spodky majú dve strany: strana ""plus"" micropolyesterový hodváb a strana ""mínus"" strižový micropolyester. Zmeraná hodnota rozdielu tepelného odporu je 3,6°C. Spodky majú ploché švýky, anatomický strih a všestranné využitie."

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 1

Logo SEN

Double Face Posite MP24

€ 32.59


"Obojstranné pánske spodné prádlo Sensor Double Face. Spodky majú dve strany: strana ""plus"" micropolyesterový hodváb a strana ""mínus"" strižový micropolyester. Zmeraná hodnota rozdielu tepelného odporu je 3,6°C. Spodky majú ploché švýky, anatomický strih a všestranné využitie."

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Funkčné teplé thermo prádlo Sensor Thermo Sensor Thermo MP24Logo SEN

Thermo MP24

€ 28.73


Funkčné teplé thermo prádlo Sensor Thermo. Prečesané na vnútornej strane, veľmi dobrý pomer medzi termoreguláciou a vysokými parametrami odvodu potu, vysoká elasticita, predĺžený zadný diel, ploché švýky.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

Pánske spodky zo strečového materiálu Sensor Thermostretch Sensor Thermostretch MP24Logo SEN

Thermostretch MP24

€ 32.99


Pánske spodky zo strečového materiálu Sensor Thermostretch. Komfortná nízka hmotnosť materiálu, aplikácia úpravy Polygienie (táto materialová úprava využíva extremne nízke koncentrácie prírodných solí striebra získaných výhradne predchádzajúcou recykláciou. Polygienie poskytuje efektívnu, prirodzenú ochranu proti zápachu. baktérie a pliesne nemôžu ďalej rásť. Odevy bez zápachu predstavuje snížený počet pracích cyklov a teploty prania. Taktiež a ponúka možnosť nižšieho počtu oblečenia pri balení na cesty - toto všetko môže priaznivo ovplyvniť naše životné prostredie). Majú ploché švýky, vhodné pre zimné športy.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Pánske 400g heavy seamlessové spodky Lasting Burt vhodné do mrazivého počasia Lasting BurtLogo LAS

Burt

€ 24.32


Pánske 400g heavy seamlessové spodky Lasting Burt vhodné do mrazivého počasia. Majú ploché švíky, vzdušný sieťovaný materiál, ochranné zóny a elastické bandáže. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,33kg. Tvoria komplet s tričkom Bart.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 4

Priliehavý strih a ploché švy robia z Contour M Pants skôr druhú kožu, než oblečenie Zajo Contour M PantsLogo ZAJ

Contour M Pants

- Zľava 34%
€ 19.73
€ 29.90


Priliehavý strih a ploché švy robia z Contour M Pants skôr druhú kožu, než oblečenie. Technológia bodymapping a ideálna zmes materiálov zabezpečí, že sa budete cítiť pohodlne aj v tých najnáročnejších podmienkach. Každý kúsok tejto kolekcie je ušitý zo 70 % polypropylénu, 22 % nylonu a 8% elastanu pomocou technológie 3D tkania. Zóny s tenkými a hrubými vrstvami tkaniny - bodymapping - Vám pomáhajú regulovať telesnú teplotu a odvádzajú vlhkosť. Vlákna polypropylénu sú modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra čím zaistia, že sa v Contour kolekcii budete cítiť sviežo aj po náročnom dni. Hmotnosť: 148g.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

2016 © PKsport    Created by KuB0