0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Top

Termoprádlo >> Top >> Dámske
Vyhovuje 3 produktov - Zobrazjem od 1 do 3   

Dámske 180g light seamlessový top Lasting Astra do teplého počasia Lasting ASTRALogo LAS

ASTRA

€ 20.55


Dámske 180g light seamlessový top Lasting Astra do teplého počasia. Tričko má v predu vzdušné sieťované plochy. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,27kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Ľahučké a elastické tielko Zajo Contour je ideálnou voľbou pre aktívne ženy Zajo Contour W Tank TopLogo ZAJ

Contour W Tank Top

- Zľava 20%
€ 19.92
€ 24.90


Ľahučké a elastické tielko Zajo Contour je ideálnou voľbou pre aktívne ženy. Každý kúsok tejto kolekcie je ušitý zo 70 % polypropylénu, 22 % nylonu a 8% elastanu pomocou technológie 3D tkania. Zóny s tenkými a hrubými vrstvami tkaniny - bodymapping - Vám pomáhajú regulovať telesnú teplotu a odvádzajú vlhkosť. Vlákna polypropylénu sú modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra čím zaistia, že sa v Contour kolekcii budete cítiť sviežo aj po náročnom dni. Hmotnosť: 156g.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ľahučká a elastická podprsenka Zajo Contour je ideálnou voľbou pre aktívne ženy Zajo Contour W BraLogo ZAJ

Contour W Bra

- Zľava 32%
€ 16.93
€ 24.90


Ľahučká a elastická podprsenka Zajo Contour je ideálnou voľbou pre aktívne ženy. Každý kúsok tejto kolekcie je ušitý zo 70 % polypropylénu, 22 % nylonu a 8% elastanu pomocou technológie 3D tkania. Zóny s tenkými a hrubými vrstvami tkaniny - bodymapping - Vám pomáhajú regulovať telesnú teplotu a odvádzajú vlhkosť. Vlákna polypropylénu sú modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iónov striebra čím zaistia, že sa v Contour kolekcii budete cítiť sviežo aj po náročnom dni. Hmotnosť: 156g.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

2016 © PKsport    Created by KuB0