0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Tričká

Termoprádlo >> Tričká
Vyhovuje 15 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   

Pánske 180g seamlesové tričko Lasting Abel do teplého počasia Lasting ABELLogo LAS

ABEL

€ 22.50


Pánske 180g seamlesové tričko Lasting Abel do teplého počasia. Patrí medzi bezšvíkové funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zaisťujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie tela podporuje funkčnosť a zajisťuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,29kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Dámske 180g light seamlesové tričko Lasting Alba Lasting ALBALogo LAS

ALBA

€ 22.45


Dámske 180g light seamlesové tričko Lasting Alba. Patrí medzi bezšvíkové funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zaisťujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie tela podporuje funkčnosť a zajisťuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,28kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Tričko Lasting MTK s krátkym raglanovým rukávom, ploché švíky Lasting MTKLogo LAS

MTK

€ 15.60


Tričko Lasting MTK s krátkym raglanovým rukávom, ploché švíky. Výrobok z tohoto materiálu je vyrobený z jednovrstvovéj pleteniny, ktorá zabezpečuje rýchlejší odvod potu a vlhkosti od pokožky a zabraňuje tvorbe baktérii. Aj pri vysokom stupni aktivity zostáva telo chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia a prechladnutia. Hmotnosť 0,19kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 3

Pánske 100g ultralight seamlessové tričko Lasting Mars do horúceho počasia Lasting MARSLogo LAS

MARS

€ 20.99


Pánske 100g ultralight seamlessové tričko Lasting Mars do horúceho počasia. Tričko je vyrobené z jednovrstvového hladkého úpletu, po bokoch má vzdušné sieťované plochy. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,21kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Termo tričko Lasting Alex Lasting ALEXLogo LAS

ALEX

€ 39.65


Termo tričko Lasting Alex. Tričko je vyrobené z dvojvrstvového hladkého úpletu a má zóny na zabezpečenie cirkulácie vzduchu a transport vlhka. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švýkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Teplotný komfort od -20°C do +10°C.

Veľkosti: XXS, XXL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Tenké, letné, fukčné prádlo Silvini Basale Silvini Basale WT548Logo SIL

Basale WT548

€ 26.90


Tenké, letné, fukčné prádlo Silvini Basale.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Logo SEN

Double Face MT11

€ 21.22


"Obojstranné pánske spodné prádlo Sensor Double Face. Tričko má dve strany: strana ""plus"" micropolyesterový hodváb a strana ""mínus"" strižový micropolyester. Zmeraná hodnota rozdielu tepelného odporu je 3,6°C. Tričko má predĺžený zadný diel, ploché švýky, anatomický strih a všestranné využitie."

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 4

Logo SEN

Double Face WT11

€ 20.83


"Obojstranné dámske spodné prádlo Sensor Double Face. Tričko má dve strany: strana ""plus"" micropolyesterový hodváb a strana ""mínus"" strižový micropolyester. Zmeraná hodnota rozdielu tepelného odporu je 3,6°C. Tričko má predĺžený zadný diel, ploché švýky, anatomický strih a všestranné využitie."

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 4

Tenké letné funkčné prádlo Silvini Basale Silvini Basale MT547Logo SIL

Basale MT547

€ 26.90


Tenké letné funkčné prádlo Silvini Basale. Tričko má ploché švýky. Vhodné na jar a leto.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Dámske 100g ultra light dámske tielko Lasting Mina do horúceho počasia Lasting MinaLogo LAS

Mina

€ 17.50


Dámske 100g ultra light dámske tielko Lasting Mina do horúceho počasia. Má ploché švíky a sieťovaný materiál v podpazuší. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,20kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 4

Dámske 100g ultra light dámske tričko Lasting Marica do horúceho počasia Lasting MaricaLogo LAS

Marica

€ 20.91


Dámske 100g ultra light dámske tričko Lasting Marica do horúceho počasia. Má ploché švíky a sieťovaný materiál v podpazuší. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,20kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 4

Dámske 180g light seamlessové tricko Lasting Mata do mierne chladného počasia Lasting MataLogo LAS

Mata

€ 22.05


Dámske 180g light seamlessové tricko Lasting Mata do mierne chladného počasia. Má raglanový rukáv, ploché švíky a vyrobené je zo sieťového materiálu. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,30kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 4

Dámske 180g light seamlessové tricko Lasting Dalia do mierne chladného počasia Lasting DaliaLogo LAS

Dalia

€ 23.60


Dámske 180g light seamlessové tricko Lasting Dalia do mierne chladného počasia. Má raglanový rukáv, ploché švíky a vyrobené je zo sieťového materiálu. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,35kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 6

Pánske 180g light seamlessové tričko Lasting Masan do teplého počasia Lasting MasanLogo LAS

Masan

€ 22.05


Pánske 180g light seamlessové tričko Lasting Masan do teplého počasia. Má ploché švíky, vzdušný sieťovaný materiál a raglanový rukáv. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,29kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Pánske 180g light seamlessové tričko Lasting Dante do teplého počasia Lasting DanteLogo LAS

Dante

€ 23.57


Pánske 180g light seamlessové tričko Lasting Dante do teplého počasia. Má ploché švíky a raglanový rukáv. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,29kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 5

2016 © PKsport    Created by KuB0