0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Boxerky (13)
Spodky (32)
Top (5)
Tričká-dlhý rukáv (37)
> Dámske (14)
> Pánske (16)
> Detské (5)
> Uni Sex (2)
Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Tričká-dlhý rukáv

Termoprádlo >> Tričká-dlhý rukáv
Vyhovuje 37 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Pánske seamlesové 320g tričko Lasting Angel vhodné do chladného zimného počasia Lasting ANGELLogo LAS

ANGEL

€ 31.10


Pánske seamlesové 320g tričko Lasting Angel vhodné do chladného zimného počasia.Má ploché švíky, vzdušný sieťovaný materiál, ochranné zóny a raglanový rukáv. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,43kg. Súprava k pánskym spodkám Andy.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 1

Dámske 320g heavy seamlessové  tričko Lasting Angelina do chladného zimného počasia Lasting ANGELINALogo LAS

ANGELINA

€ 31.20


Dámske 320g heavy seamlessové tričko Lasting Angelina do chladného zimného počasia. Má ploché švíky, vzdušný sieťovaný materiál, ochranné zóny a nízky stojáčik. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,43kg. Súprava k dámskym spodkám Agata.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 1

Pánske 180g seamlesové tričko Lasting Apol do menej chladného počasia Lasting APOLLogo LAS

APOL

€ 25.50


Pánske 180g seamlesové tričko Lasting Apol do menej chladného počasia. Patrí medzi bezšvíkové funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zaisťujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie tela podporuje funkčnosť a zajisťuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,33kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Dámske 180g light seamlesové tričko Lasting Atala vhodné do menej teplého počasia Lasting ATALALogo LAS

ATALA

€ 24.90


Dámske 180g light seamlesové tričko Lasting Atala vhodné do menej teplého počasia. Patrí medzi bezšvíkové funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zaisťujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie tela podporuje funkčnosť a zajisťuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,32kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Jednofarebné tričko Lasting BTD s okrúhlym výstrihom, rukávy zakončené manžetou Lasting BTDLogo LAS

BTD

€ 27.90


Jednofarebné tričko Lasting BTD s okrúhlym výstrihom, rukávy zakončené manžetou. Funkčné termoprádlo z dvojvrstvovej pleteniny. Má vysokú schopnosť termoizolácie aj pri nízkej hmotnosti prádla. Plyšové očká z polypropylénových vlákien a jemne česanej bavlnenej priadze zabezpečujú maximálnu teplotú izoláciu v chladnom až mrazivom počasí a zároveň dokonalý odvod potu. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť 0,35kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Tričkom Lasting MTD s dlhými raglanovými rukávmi, ploché švíky Lasting MTDLogo LAS

MTD

€ 17.50


Tričkom Lasting MTD s dlhými raglanovými rukávmi, ploché švíky. Výrobok z tohoto materiálu je vyrobený z jednovrstvovéj pleteniny, ktorá zabezpečuje rýchlejší odvod potu a vlhkosti od pokožky a bráni tvorbe baktérii. Aj pri vysokom stupni aktivity zostáva telo chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia a prechladnutia. Hmotnosť: 0,20kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 3

Tričko Lasting SWU s dlhým rukávom ku krku Lasting SWULogo LAS

SWU

€ 31.40


Tričko Lasting SWU s dlhým rukávom ku krku. Výrobok je vyrobený zo žebrového úpletu, na vnútornej strane k pokožke jemne prečesaná zmes merino vlny a polypropylénu. . Polypropylén zaisťuje maximálny odvod vlhkosti z povrchu tela s následným transportom do ďalších vrstiev odevu. Merino vlna zvyšuje tepelno-izolačné vlastnosti. Vo vláknach nezostáva žiadna vlhkosť, mikroorganizmi ani farbivo. Climasens je až o 50% ľahšia ako bavlna.Bráni tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,32kg.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Tričko Lasting Riki Lasting RIKILogo LAS

RIKI

€ 49.82


Tričko Lasting Riki. Rukáv je ukončený s manžetou, ktorá má otvor na palec.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Pánske 100g ultralight seamlessové tričko Lasting Marby do teplého počasia Lasting MARBYLogo LAS

MARBY

€ 22.45


Pánske 100g ultralight seamlessové tričko Lasting Marby do teplého počasia. Tričko je vyrobené z jednovrstvového hladkého úpletu, po bokoch má vzdušné sieťované plochy. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,23kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Dámske 320g heavy seamlessové tričko Lasting Aspen vhodné do chladného zimného počasia Lasting ASPENLogo LAS

ASPEN

€ 31.95


Dámske 320g heavy seamlessové tričko Lasting Aspen vhodné do chladného zimného počasia. Tričko je vyrobené z dvojvrstvového hladkého úpletu a má zóny na zabezpečenie cirkulácie vzduchu a transport vlhka. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,31kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Pánske 320g seamlessové  tričko Lasting Alvin do chladného zimného počasia Lasting ALVINLogo LAS

ALVIN

€ 31.95


Pánske 320g seamlessové tričko Lasting Alvin do chladného zimného počasia. Tričko je vyrobené z dvojvrstvového hladkého úpletu a má zóny na zabezpečenie cirkulácie vzduchu a transport vlhka. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,32kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Pánske 320g seamlessové  tričko Lasting Andor do chladného zimného počasia Lasting ANDORLogo LAS

ANDOR

€ 31.99


Pánske 320g seamlessové tričko Lasting Andor do chladného zimného počasia. Tričko je vyrobené z dvojvrstvového hladkého úpletu a má zóny na zabezpečenie cirkulácie vzduchu a transport vlhka. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,32kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Dámske 320g heavy seamlessove tričko Lasting Arida vhodné do chladného zimného počasia Lasting ARIDALogo LAS

ARIDA

€ 32.15


Dámske 320g heavy seamlessove tričko Lasting Arida vhodné do chladného zimného počasia. Má ploché švíky, raglanové rukávy a vzdušný sieťovaný materiál. Funkčné prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie a rýchlejšie odparovanie potu na miestach kde sa človek najviac potí. Dokonale obopne telo podporuje fukčnosť a zabezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Zabraňuje tvorbe baktérii. Hmotnosť: 0,31kg.

Veľkosti: XXS, XS, XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 2

Funkčné tričko Silvini Primo Silvini Primo CT276Logo SIL

Primo CT276

€ 23.58


Funkčné tričko Silvini Primo. Vhodné aj na outdoor.

Veľkosti: 116-122, 128-134, 140-146, 152-158   Farebných variantov: 2

Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo Silvini Caldo WT528Logo SIL

Caldo WT528

€ 33.90


Funkčná prvá vrstva Silvini Caldo. Tričko vyrobené z kvalitného termoizolačného materiálu, predĺžené rukávy a double-face úplet. Vhodné na jar, jeseň a zimu.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

2016 © PKsport    Created by KuB0