0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Batohy

Doplnky >> Batohy >> Dámske
Vyhovuje 5 produktov - Zobrazjem od 1 do 5   

Dámsky batoh Mammut Niva Ride Mammut Niva Ride 20LLogo MAM

Niva Ride 20L

- Zľava 10%
€ 90.00
€ 100.00


Dámsky batoh Mammut Niva Ride. Je úžasný na všetky vysokohorské a freeridové aktivity. Vďaka skvelej výbave a pohodlnému noseniu sa hodí na jednodňové lyžiarske a snowboardové a freeridové výlety. Nastaviteľná a odnímateľná V konštrukcia (6mm hliníka), dvojvrstvová kompaktná Eva výplň na chrbáte, bokoch a ramenách krytá strečovým materiálom. Predné vrecko na záchrannú výbavu do lavíny. Lyže sa dajú uchytiť zo strany, alebo diagonálne. Bočné veľmi masívne putko na lyže na suchý zips, ktorých šírka sa dá nastaviť. Držiak na snowbord. Priestor na helmu, pútka na cepíny alebo trekové palice, polstrované vrecko na okuliare, SOS inštrukcie, príprava na hydro systém. Chrbtový systém CONTACT V Frame. Hmotnosť: 1280g. Objem 20l.

Veľkosti:   Farebných variantov: 2

Dámsky batoh Mammut Crea Zip Mammut Crea ZipLogo MAM

Crea Zip

- Zľava 30%
€ 59.50
€ 85.00


Dámsky batoh Mammut Crea Zip. Moderný batoh pre ženy sa ľahko, prehladne a rýchlo balí. Tesne obopínajúci design nebráni volnemu pohybu. Optimálne rozloženie záťaže cez konštrukciu až k bedrovému pásu. Systém 4 STREAM odstraňuje všetky nevýhody odvetrávania batohov: teplý vzduch odchádza vrchnou časťou, ťažisko je bližšie k telu a balenie je oveľa jednoduchšie. Anatomicky tvarovaný bedrový pás a ramenné popruhy sú pohodlné vďaka dvojvrstvovej pene, ktorá je krytá sieťovaným materiálom Air Mesh. Dve bočné vrecká zo sieťoviny. Predné vrecko na zips. Odnímateľné vrecko na odpadky. Úchyty na trekové palice. Postranné kompresné remienky sa dajú utiahnuť aj tak, že v prednej časti držia ďalšiu výstroj. Integrovaná a odnímateľná pláštenka na batoh. Kompatibilný s pitným systémom. Chrbtový systém: 4 STREAM. Hmotnosť: cca 970g. Objem 22L.

Veľkosti:   Farebných variantov: 2

Dámsky batoh Mammut Trea Element Mammut Trea Element 25LLogo MAM

Trea Element 25L

- Zľava 20%
€ 88.00
€ 110.00


Dámsky batoh Mammut Trea Element. Ľahký a plne vybavený batoh pre ženy. Rovný tvar a tesný design nebráni vo vóľnom pohybe pre vysokohorskéj turistike ani pri lezení. Nastaviteľná V konštrukcia (6mm hliníka). Dvojvrstvová kompaktná EVA výplň na chrbáte, bokoch a ramenách krytá sieťovaným materiálom (Air-Mesh). Jedno vnútorné a jedno vonkajšie vrecko na veku. Odnímateľný bedrový pás s putkami na výstroj. Dve putká na cepíny a ďalšiu výbavu. Bočné uchytenie lyží, remienky na uchytenie lana. Bočné kompresné remienky sa dajú pritiahnuť tak, že udržia výstroj aj z predu. Kompatibilný s pitným systémom. Chrbátový systém: MOTION V Frame. Objem: 25L. Hmotnosť: 1240g.

Veľkosti:   Farebných variantov: 2

Dámsky batoh Mammut Crea Element Mammut Crea Element 35LLogo MAM

Crea Element 35L

- Zľava 20%
€ 104.00
€ 130.00


Dámsky batoh Mammut Crea Element. Batoh špeciálne navrhnutý pre ženskú figúru je skvele vybavený na viac denné túry. Tesne obopínajúci design nebráni vóľnemu pohybu. Optimálne rozloženie záťaže cez konštrukciu až k bedrovému pásu. Systém 4 STREAM odstraňuje všetky nevýhody odvetrávania batohov: teplý vzduch odchádza vrchnou časťou, ťažisko je bližšie k telu a balenie je oveľa jednoduchšie. Anatomicky tvarovaný bedrový pás a ramenné popruhy sú pohodlné vďaka dvojvrstvové pene krytej sieťovím materiálom Air Mesh.Veko má vonkajšie vrecko, 2 bočné sieťované vrecká, predné vrecko na zips, odnímateľné vrecko na odpadky. Úchyty na cepíny a trekové palice. Postranné kompresné remienky sa dajú utiahnuť aj tak, že v prednéj časti držia aj výstroj. Integrovaná a odnímateľná pláštenka na batoh. Kompatibilný s pitným systémom. Chrbtový systém: 4 STREAM. Objem: 35L.

Veľkosti:   Farebných variantov: 2

Dámsky batoh Mammut Lithia Z Mammut Lithia Z 20LLogo MAM

Lithia Z 20L

- Zľava 20%
€ 72.00
€ 90.00


Dámsky batoh Mammut Lithia Z. Jednokomorový batoh, hlavné vrecko na obojcestný zips, vpredu malé vrecko na zips s karabínkou, po stranách 2 vrecká a sťahovacie popruhy na pripnutie výstroje, reflexné prvky, ramenné popruhy s airsystémom, 3D EVA penový materiál v chrbtovom paneli, hrudný pás, nastaviteľný bedrový pás s airsystémom. Objem: 20L, Hmotnosť 630g.

Veľkosti:   Farebných variantov: 2

2016 © PKsport    Created by KuB0