Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (37)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting SCR

Športové ponožky >> Bežecké lyžovanie >> Uni Sex
Ponožky Lasting SCR vhodné na bežkovanie Lasting SCR
ks

SCR

€ 8.40


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting SCR vhodné na bežkovanie. Vyššia ponožka na bežky obsahujúca materiál BB acryl a špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií, spôsobujú rozpad potu a zabraňujú pritom pachu. Je zapletený v špičke. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Materiál Polycolon je hydrofóbny a veľmi rýchlo schne. Ponožku od špičky k nártu tvorí jednovrstvový plyš a po celej päte je ochranná zóna z dvojvrstvového plyšu, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných častiach. V špičke sa nachádza ochranná zóna, nad nártom je zóna podporujúca predný náklon. Bezšvýková špička zaručuje maximálny komfort pri nosení. Vhodné pri -10°C. 

Technológia
Lyžovanie
Bežky
Snowboarding
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
 

Materiál
40% BB ACRYL - acrylic, 20% POLYCOLON - polypropylen, 20% SILTEX - polypropylene, 15% POLYAMIDE, 5% LYCRA - elastan 
BB ACRYL® - 100% akryl Lasting vyvinul túto vynikajúcu akrylovú priadzu, ktorá Vám zaručuje výnimočný komfort a ochranu. Je upravená pre zlepšenú ochranu proti pľuzgierom a tepelnej izolácii.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting SCR farba 906
906
Lasting SCR farba 903
903
Lasting SCR farba 905
905
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0