0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Beh

Športové ponožky >> Beh
Vyhovuje 8 produktov - Zobrazjem od 1 do 8   

Bežecké ponožky Lasting IRM Lasting IRMLogo LAS

IRM

€ 11.50


Bežecké ponožky Lasting IRM. Bežecké ponožky, ktoré obsahujú 29% LENZING PROFILEN, ktorý má najnižší koeficient trenia, je nehorľavý, odpudzuje nečistoty a vodu, je fyziologicky neutrálny. Tieto ponožky sú veľmi odolné a chránia užívateľov pred vznikom otlakov. Nejviac zaťažené zóny chodidla, špičky, Achillovky sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Tepelný komfort od +5°C do +25°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Bežecké ponožky Lasting RNB Lasting RNBLogo LAS

RNB

€ 6.50


Bežecké ponožky Lasting RNB. Stredne silné antibakteriálne bežecké ponožky z jednovrstvového hladkého plyšu, obsahujú špeciálne štvorkanálové vodeodpudivé vlákno COOLMAX, vďaka nemu veľmi rýchlo odvádzajú telesnú vlhkosť od ponožky a tým zvyšuje výkon a pohodlie pri športe či chôdzi. Špička a päta je zosilnená dvojvrstvovým hladkým plyšom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi s dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných miestach. Ponožka perfektne sedí na nohe vďaka elastickej bandáži v časti nártu. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Bežecké ponožky Lasting RTF Lasting RTFLogo LAS

RTF

€ 5.75


Bežecké ponožky Lasting RTF. Bežecké antibakteriálne ponožky z dvojvrstvového plyšu. Tieto ponožky za každých podmienok udržujú prirodzenú bakteriálnu rovnováhu a zaručujú tak príjemný pocit sviežosti aj pri telesnéj námahe. Najviac zaťažené plochy chodidla, päty a achilovky sú zisolnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne rozťiažny, takže príjemne obopne nohu a netlačí. Päta a špička je zosilnená strieborným vláknom. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting RPC Lasting RPCLogo LAS

RPC

€ 5.80


Ponožky Lasting RPC. Bežecké ponožky RPC z materiálu BORGOLON perfektne sadnú na nohu. A práve to je v priebehu dlhého tréningu či závodu podstatné, lebo povrch chodidla je namáhaný pri každom kroku. Vystuženie na dôležitých miestach má tlmiaci účinok a chráni pred poranením kože. Na nárte a zo spodu chodidla je vzdušná sieťovaná plocha, taktiež ochrana achillovky. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 5

Ponožky Lasting RUN Lasting RUNLogo LAS

RUN

€ 6.10


Ponožky Lasting RUN. Hladká členková ponožka z jednovrstvového hladkého úpletu, ktorý obsahuje špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií, spôsobujú rozpad potu a zabraňujú pri tom pachu a štvorkanálové vodeodpudivé vlákno COOLMAX, vďaka nemu veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť od ponožky a tým zvyššuje výkon a pohodlie pri športe a chôdzi. Špička a päta je zosilnená dvojvrstvovým hladkým plyšom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac zaťažených miestach. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Slabé bežecké podkolienky Lasting SPT Lasting SPTLogo LAS

SPT

€ 8.45


Slabé bežecké podkolienky Lasting SPT. Perfektne sadnú na nohy a to je v priebehu dlhého tréningu, či závodu podstatné, lebo povrch chodidla je namahaný pri každom kroku. Vystuženie na vhodných miestach má tlmiaci účinok a chráni pred poraneniami kože. Na nárte sa nachádza vzdušná sieťovaná plocha, ktorá uľahčuje dýchanie nohy a zebezpečuje cirkuláciu vzduchu. Podkolienka má tiež zónu podporujúcu predný náklon. Teplotný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Bežecká ponožka RSP Lasting RSP Lasting RSPLogo LAS

RSP

€ 4.70


Bežecká ponožka RSP Lasting RSP. Perfektne sadnú na nohy a to je v priebehu dlhého tréningu, či závodu podstatné, lebo povrch chodidla je namahaný pri každom kroku. Vystuženie na vhodných miestach má tlmiaci účinok a chráni pred poraneniami kože. Na nárte a zo spodku chodidla je vzdušná sieťovaná plocha. Ochrana Achillovek päty. Teplotný komfort od +15°C do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 6

Stredne silná bežecká ponožka Lasting Ron Lasting RONLogo LAS

RON

€ 4.56


Stredne silná bežecká ponožka Lasting Ron. Antibakteriálna bežecká ponožka z jednovrstvového hladkého plyšu, ktorý obsahuje špeciálne štvorkanálové voduodpudivé vlákno COOLMAX - polyester, vďaka ktorému veľmi rýchlo odvádza vlhkosť a tým zvyšuje výkon a pohodlie pri športe, či chôdzi. Špička a päta je zosilnená dvojvrstvovým hladkým plyšom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných miestach. Ponožka perfektne sedí na nohe vďaka elastickej bandáži v časti nártu. Teplotný komfort od +15°C do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

2016 © PKsport    Created by KuB0