0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Trekking

Športové ponožky >> Trekking >> Uni Sex
Vyhovuje 32 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Ponožky Lasting CMH Lasting CMHLogo LAS

CMH

€ 9.30


Ponožky Lasting CMH. Silná hladká, vyššia, trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúci špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Na holennéj časti sú ochranné zóny. Špička a päta je zosilnená trojvrstvovým plyšom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných častiach. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting  ITL navrhnuté pre turistiku Lasting ITLLogo LAS

ITL

€ 6.90


Ponožky Lasting ITL navrhnuté pre turistiku. ITL je trekkingová, antibakteriálna, pevná tzv. inteligentná ponožka z mikrovlákna BORGOLON - polyamide, ktorý za každých podmienok udržuje prirodzenú bakteriálnu rovnováhu na pokožke. Jej prednosti sú dlhá životnosť a dobré izolačné vlastnosti. Na nárte, holennej časti, v chodidle a a špičke sa nachádzajú funkčné zosilnené zóny kompresnéj lycry, ktorá zabezpečuje stabilitu a komfort pri sporte aj bežnom nosení. Ponožka perfektne sedí na nohe vďaka elastickej bandáži v hornej časti. Vhodná do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting ITU navrhnuté pre turistiku Lasting ITULogo LAS

ITU

€ 7.80


Ponožky Lasting ITU navrhnuté pre turistiku. Stredne silné, celoročné, trekkingové ponožky tvorené jednovrstvovým hladkým úpletom z mikrovlákna BORGOLON, ktorý za každých podmienok udržuje prirodzenú bakteriálnu rovnováhu na pokžke nohy. Ponožky sú upravené pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Materiál POLYCOLON je hydrofóbny a veľmi rýchlo schne. V holennej oblasti, v chodidle a špičke sa nachádzajú funkčné ochranné zóny z jednovrstvového plyšu, ktorý zabezpečuje stabilitu a komfort pri sporte i bežnom nosení na najviac namáhaných miestach. Vodné do -10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting KNT navrhnuté pre turistiku Lasting KNTLogo LAS

KNT

€ 5.80


Ponožky Lasting KNT navrhnuté pre turistiku. Silná zimná, vyššia trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúci materiál BB ACRYL a špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľuje rast baktérií a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Holenná a lýtková časť a časť Achillovéj päty je z trojvrstvového plyšu. V oblasti nártu je elastická bandáž. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting OLI navrhnuté pre turistiku Lasting OLILogo LAS

OLI

€ 5.40


Ponožky Lasting OLI navrhnuté pre turistiku. OLI je jednoduchá hladká vyššia trekkingová ponožka z jednovrstvového hladkého úpletu, obsahuje špeciálne štvorkanálikové vodeodpudivé vlákno COOLMAX - polyester, vďaka čomu veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť z ponožky a tým zvyšuje výkon a pohodlie pri športe či chôdzi. Špička a päta je zosilnená dvojvrstvovým hadkým úpletom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky a najviac namáhaných miestach. Vhodná do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting TCA Lasting TCALogo LAS

TCA

€ 5.80


Ponožky Lasting TCA. TCA je priedušná, tenká trekkingová ponožka, obsahujúca špeciálne štvorkanálikové vodoodpudivé vlákno Coolmax - polyester. Vďaka nemu rýchlo odvádza telesnú vlhkosť z ponožky a tým zvyšuje výkon a pohodlie pri športe či chôdzi. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Bezšvýková špička zabezpečuje maximálny komfort pri nosení. Ponožka je zakončená krátkym zebrovaným lemom s mäkkým zovretím. Vhodné do +30 °C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Vlnené ponožky Lasting TKA Lasting TKALogo LAS

TKA

€ 7.30


Vlnené ponožky Lasting TKA. Stredne silná, predĺžená, trekkingová ponožka obsahujúca materiál BB ACRYL a ISOLWOOL, ktorý dodáva ponožke vysokú odolnosť a výnimočný komfort. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Má zebrovanú štruktúru. V päte a chodidle je trojvrstvový plyš, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred otlakmi. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TKH Lasting TKHLogo LAS

TKH

€ 7.40


Ponožky Lasting TKH. Silnejšia hladká, trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúca špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. na holennéj a lýtkovéj časti sú ochranné zóny. Špička a päta sú zosilnené trojvrstvovým hladkým plyšom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných častiach. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TKHK Lasting TKHKLogo LAS

TKHK

€ 10.20


Ponožky Lasting TKHK. Silnejšia hladká, trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúca špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. na holennéj a lýtkovéj časti sú ochranné zóny. Špička a päta sú zosilnené trojvrstvovým hladkým plyšom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných častiach. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting TKL navrhnuté pre turistiku Lasting TKLLogo LAS

TKL

€ 4.60


Ponožky Lasting TKL navrhnuté pre turistiku. Stredne slabá predĺžená trekingová ponožka obsahujúca bavlnu a špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rats baktérií a pliesní a potlačujú nepríjemné pachy, udržujú rovnováho pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Horná časť ponožky je z jednovrstvového hladkého úpletu. V celom chodidle je dvojvrstvový plyš, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred odtlakmi. V špičke sa machádza ochranná zóna, nad nártom zóna podporujúca predný náklon. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TKN navrhnuté pre turistiku Lasting TKNLogo LAS

TKN

€ 6.90


Ponožky Lasting TKN navrhnuté pre turistiku. Stredne silné, predĺžené, celoročné trekkingové ponožky tvorené jednovrstvovým hladkým úpletom z materiálu ISOFIL, ktorý udržuje stálu teplotu a rýchly odvod potu. V oblasti holenéj kosti , na päte a špičke sú ochranné zóny tvorené jednovrstvovým plyšom, ktorý zabezpečuje stabilitu a komfort pri športe i bežnom nosení na najviac zaťažených miestach. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Vlnené ponožky Lasting TKP Lasting TKPLogo LAS

TKP

€ 9.15


Vlnené ponožky Lasting TKP. Stredne silná vyššia trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúci špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potláčajúnepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Isolwool dodáva ponožke vysokú odolnosť a výnimočný teplotný komfort. Špička a päta je zosilnená trojvrstvovým plyšom, ktorý zabezepčuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných miestach. Ponožka perfektne sedí na nohe, vďaka elastickéj bandáži v časti nártu. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TKS Lasting TKSLogo LAS

TKS

€ 9.15


Ponožky Lasting TKS. Je stredne silná, predĺžená, celoročná trekkingová ponožka tvorená jednovrstvovým hladkým úpletom z materiálu Isolfil, ktorý udržuje konštantnú teplotu a rýchlo odvádza pot od pokožky a tým zabraňuje nepríjemným pocitom pri námahe a počasí. V holennéj oblasti, na päte a špičke sú dvojvrstvovým plyšom tvorené ochranné zóny, ktoré zabezpečujú komfort a stabilitu pri športe aj bežnom nosení na najviac zaťažených častiach chodidla. Ponožka perfektne sedí na nohe vďaka elastickéj bandáži v časti nártu. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TWW navrhnuté pre turistiku Lasting TWWLogo LAS

TWW

€ 6.40


Ponožky Lasting TWW navrhnuté pre turistiku. Stredne silné, celoročné, trekkingové ponožky predĺženej dĺžky tvorené jednovrstvovým hladkým úpletom z mikrovlákna BORGOLON, ktorý za každých podmienok udržuje prirodzenú bakteriálnu rovnováhu na pokožke nohy. V holennej oblasti, v chodidle a špičke sa nachádzajú funkčné ochranné zóny z jednovrstvového plyšu, ktorý zabezpečuje stabilitu a komfort pri športe i bežnom nosení na najviac namáhaných miestach. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Logo LAS

XOL

€ 9.90


"Ponožky Lasting XOL. XOL je priedušná antibakteriálna tenká trekkingová ponožka, obsahujúca špeciálne štvorkanálikové vodoodpudivé vlákno Coolmax - polyester. Vďaka nemu rýchlo odvádza telesnú vlhkosť z ponožky a tým zvyšuje výkon a pohodlie pri športe či chôdzi. Ponožka v špičke, chodidle a päte obsahuje materiál X-SATIC - """

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

2016 © PKsport    Created by KuB0