0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Snowboarding

Športové ponožky >> Snowboarding
Vyhovuje 4 produktov - Zobrazjem od 1 do 4   

Ponožky Lasting SNB navrhnuté pre snowboarding Lasting SNBLogo LAS

SNB

€ 9.99


Ponožky Lasting SNB navrhnuté pre snowboarding. Podkolienky zaručujú vynimočný komfort a ochranu. Sú upravené pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, Achillové päty sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorý tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Jemný šev špičky a ľahké zovretie lemu poskytuje komfort pri snowbordovaní. Ponožky majú zónu podporujúcu prendý náklon. Päty a špičky sú zosilnené vláknami striebra. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting SNL navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding Lasting SNLLogo LAS

SNL

€ 9.50


Ponožky Lasting SNL navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Podkolienky sú vyrobené s použitím vnútorných plyčových očiek, ktoré pokrývajú celú vnútornú plochu. Plyšové očká výborne transportujú vlhkosť a udržujú veľké množstvo vzduchu, ktorý pôsobí ako dokonalá tepelná izolácia. Elastická bandáž zabraňuje posúvaniu podkolienky v lyžiarskej topánke. Podkolienky sú ukončené stredne vysokým lemom. Tieto podkolienky sú zo stredne tučnej pleteniny. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting SPK vhodné na snowbordovanie a lyžovanie Lasting SPKLogo LAS

SPK

€ 9.20


Ponožky Lasting SPK vhodné na snowbordovanie a lyžovanie. Je zaručená maximálna ochrana nohy, ideálny odvod potu, vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Ochranné zóny achylovéj päty, holene, lýtka, nártu a chodidla. Elastická zóna zabezpečuje nezhrňovanie ponožky. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting SPB vhodné na snowbordovanie Lasting SPBLogo LAS

SPB

€ 8.40


Ponožky Lasting SPB vhodné na snowbordovanie. Tieto ponožky sú vyrobené z dvojvrstvového plyšu. Pevný elastický úplet, ktorý nesie po celej ponožke plyšové očká, výborne odvádzajú vlhko a udržujú teplotnú rovnováhu. Zhrňovaniu ponožky zabraňuje koncový stredne vysoký lem, ktorý neškrtí. Vytvorené vzduchové kanáliky vo vnútri vlákien vytvárajú tepelnú izoláciu. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

2016 © PKsport    Created by KuB0