0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Ľadový hokej

Športové ponožky >> Ľadový hokej >> Uni Sex
Vyhovuje 5 produktov - Zobrazjem od 1 do 5   

Ponožky Lasting HCP navrhnuté pre ľadový hokej Lasting HCPLogo LAS

HCP

€ 7.10


Ponožky Lasting HCP navrhnuté pre ľadový hokej. Vysoko antibakteriálna ponožka upletená z dvojvrstvového plyšu. Majú zónu podporujúcu predný náklon. Vytvorené vzduchové kanáliky vo vnútri vlákien vytvárajú tepelnú izoláciu. Jemný švýk špičky a ľahké zovretie lemu poskytuje skvelý komfort pri korčulovaní. Zhrňovaniu ponožky zabraňuje koncový, stredne vysoký lem, ktorý neškrtí. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting HCH navrhnuté pre ľadový hokej Lasting HCHLogo LAS

HCH

€ 4.70


Ponožky Lasting HCH navrhnuté pre ľadový hokej. Antibakteriálna ponožka upletená z dvojvrstvového plyšu. Vytvorené vzduchové kanáliky vo vnútri vlákien vytvárajú tepelnú izoláciu. Jemný švýk špičky a ľahké zovretie lemu poskytuje skvelý komfort pri korčulovaní. Zhrňovaniu ponožky zabraňuje koncový, stredne vysoký lem, ktorý neškrtí. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting HOC navrhnuté pre ľadový hokej Lasting HOCLogo LAS

HOC

€ 8.80


Ponožky Lasting HOC navrhnuté pre ľadový hokej. Stredne silná vyššia hokejová ponožka zo špeciálnej polypropylénovéj priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potalčujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelné izolácií. Je pletená z dvojvrstvového plyšu. Špička a päta sú zosilnené ochrannými zónami, ktoré zabezpečujú pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac zaťažených miestach. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting HCK vhodné na hokej Lasting HCKLogo LAS

HCK

€ 7.30


Ponožky Lasting HCK vhodné na hokej. Hokejové ponožky obsahujúce bavlnu a špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Sú zapletené v špičke a chodidle. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Materiál Polycolon je hydrofóbny a veľmi rýchlo schne. Ponožku od špičky k nártu tvorí jednovrstvový plyš a po celej päte je ochranná zóna z dvojvrstvového plyšu, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných miestach. Nad nártom je zóna podporujúca predný náklon. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting HCR vhodné na hokej Lasting HCRLogo LAS

HCR

€ 8.50


Ponožky Lasting HCR vhodné na hokej. Vyššia hokejové ponožky obsahujúce bavlnu a špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Sú zapletené v špičke a chodidle. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Materiál Polycolon je hydrofóbny a veľmi rýchlo schne. Ponožku od špičky k nártu tvorí jednovrstvový plyš a po celej päte je ochranná zóna z dvojvrstvového plyšu, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných miestach. Nad nártom je zóna podporujúca predný náklon. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

2016 © PKsport    Created by KuB0