0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lyžovanie

Športové ponožky >> Lyžovanie
Vyhovuje 17 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Ponožky Lasting SKG navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding Lasting SKGLogo LAS

SKG

€ 7.25


Ponožky Lasting SKG navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Lyžiarske podkolienky zaručujú výnimočný komfort a ochranu. Sú upravené pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, Achillovej päty sú zesilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Jemný švýk Rosso v špičke a ľahké zovretie lemu poskytuje skvelý komfort pri lyžovaní. Podkolienka má taktiež zónu podporujúcu predný náklon. Päta, špička a chodidlo sú zosilnené strieborným vláknom. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting SUB vhodné na lyžovanie Lasting SUBLogo LAS

SUB

€ 6.90


Ponožky Lasting SUB vhodné na lyžovanie. V oblasti nártu a holennej kosti je z úpletu elastická bandáž, ktorá zabezpečí skvelú adaptáciu ponožky na nohu, dýchanie a odvod vlhka a vytváranie vzduchových bublín, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne roztiažny, takže príjemne obopne nohu a netlačí ju. Noha je chránená ochrannými zónami proti oderu na päte a špičke. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting SPA vhodné na lyžovanie Lasting SPALogo LAS

SPA

€ 5.05


Ponožky Lasting SPA vhodné na lyžovanie. Kombináciou vlákien acrylu a Polyamidu je zaručená maximálna ochrana nohy, ideálny odvod potu, vysoká odolnosť voči opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Ochranné zóny Achylovéj päty, holene, lýtka, nártu a chodidla. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting SPD vhodné na lyžovanie Lasting SPDLogo LAS

SPD

€ 9.20


Ponožky Lasting SPD vhodné na lyžovanie. Ochranu a starostlivosť o nohy zebezpečí hrejivý a mäkký dvojvrstvový plyšový úplet, ktorý v kombinácií s bandážovým úpletom uľahčuje dýchanie nohy, zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a rozširuje tak teplotný interval využitia ponožiek. Špičky a päty sú zosilnené vláknami striebra. Noha došlapuje do mäkkého a je chránená proti zime, únave a otlakom. Podkolienka nad nártom obsahuje zónu podporujúcu predný náklon. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting SUA vhodné na lyžovanie Lasting SUALogo LAS

SUA

€ 9.30


Ponožky Lasting SUA vhodné na lyžovanie. Ochranu a starostlivosť o nohu zabezpečí hrejivý a mäkký dvojvrstvový plyšový úplet, ktorý v kombinácii s bandážovým úpletom uľahčuje dýchanie nohy, zebezpečuje cirkuláciu vzduchu a rozširuje tak teplotný interval využitia ponožiek. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting STM vhodné na lyžovanie Lasting STMLogo LAS

STM

€ 10.70


Ponožky Lasting STM vhodné na lyžovanie. Podkolienky sú vyrobené z dvojvrstvového plyšu. V oblasti nártu a holene je z úpletu elastická bandáž, ktorá zabezpečuje skvelú adaptáciu ponožky nohe, dýchanie a odvod vlhka. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne roztižny, takže príjemne obopne nohu a neškrtí ju. Päta a špička je zosilnená strieborným vláknom. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting STA vhodné na lyžovanie Lasting STALogo LAS

STA

€ 9.20


Ponožky Lasting STA vhodné na lyžovanie. Podkolienky sú vyrobené z dvojvrstvového plyšu. V oblasti holene je elastická bandáž, ktorá zabezpečuje skvelú adaptáciu ponožky nohe, dýchanie a odvod vlhka a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne roztižny, takže príjemne obopne nohu a neškrtí ju. Podkolienky majú zónu podporujúcu predný náklon. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting STAS vhodné na lyžovanie Lasting STASLogo LAS

STAS

€ 11.40


Ponožky Lasting STAS vhodné na lyžovanie. Dámska lyžiarska podkolienka s designom kamienkov. Lesklé kamienky sú na bočnéj strane podkolienky. Podkolienky sú vyrobené z dvojvrstvového plyšu. V oblasti holene je elastická bandáž, ktorá zabezpečuje skvelú adaptáciu ponožky nohe, dýchanie a odvod vlhka a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne roztižny, takže príjemne obopne nohu a neškrtí ju. Podkolienky majú zónu podporujúcu predný náklon. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting STS vhodné na lyžovanie Lasting STSLogo LAS

STS

€ 7.60


Ponožky Lasting STS vhodné na lyžovanie. Dámska antibakteriálna lyžiarska ponožka, ktorá Vám zaručuje výnimočný komfort a ochranu. Je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Chodidlo, päta a špička sú vyrobené z trojvrstvového plyšu. Tieto ponožky sú pohodlné a perfektné na lyžovanie. Vysoká odolnosť proti opotrebeniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting SDH vhodné na lyžovanie Lasting SDHLogo LAS

SDH

€ 9.20


Ponožky Lasting SDH vhodné na lyžovanie. Lyžiarske podkolienky z dvojvrstvového hladkého úpletu. Kombináciou vlastností týchto materiálov je zaručená maximálna ochrana nohy, ideálny odvod potu, vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Lýtková časť je elasticky spevnená, aby sa zabránilo nepríjemnému zhrňovaniu ponožky. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting SDL vhodné na lyžovanie Lasting SDLLogo LAS

SDL

€ 11.40


Ponožky Lasting SDL vhodné na lyžovanie. Lyžiarske podkolienky z dvojvrstvového hladkého úpletu. Kombináciou vlastností týchto materiálov je zaručená maximálna ochrana nohy, ideálny odvod potu, vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Táto podkolienka vytvára medzi segmentami plyšové väzby, prieduchy a kanáliky i napriek pevnému upnutiu nohy v uzatvorenéj lyžiarke prúdi vzduch. Zhrňovaniu ponožky zabraňuje stredne vysoký, koncový lem, ktorý neškrtí. Zaručuje výnimočný komfort a ochranu proti otlakom. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting SPC vhodné na lyžovanie Lasting SPCLogo LAS

SPC

€ 8.40


Ponožky Lasting SPC vhodné na lyžovanie. Krátka lyžiarska ponožka pre lyžiarov, alebo pre maximálny komfort na chate po lyžovaní. Ochranu a starostlivosť o nohy zabezpečuje hrejivý a mäkký dvojvrstvový plyšový úplet, ktorý v kombinácií s bandážovým úpletom uľahčuje dýchanie nohy, zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a rozširuje tak teplotný interval využitia ponožky. Špička a päta je zosilnená vláknami striebra. NOha došľapuje do mäkkého a je chránená proti zime, únave a otlakom. Vhodná do -35°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 1

Lyžiarske podkolienky Lasting SDT Lasting SDTLogo LAS

SDT

€ 9.12


Lyžiarske podkolienky Lasting SDT. Zabezpečujú výnimočný komfort a ochranu. Sú upravené pre zvýšenú ochranu voči otlakom a tepelnú izoláciu. Najviac zaťažené plochy špičky, chodidla a achillovej päty sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Jemný švík Rosso v špičke a ľahké zovretie lemu poskytuje skvelý komfort pri lyžovaní. Podkolienka má taktiež zónu podporujúcu predný náklon. Päta, špička a chodidlo zosilnené strieborným vláknom. Zabraňuje tvorbe baktérii. Teplotný komfort od +5°C do -35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Lyžiarske podkolienky Lasting SBP Lasting SBPLogo LAS

SBP

€ 10.64


Lyžiarske podkolienky Lasting SBP. V oblasti nártu a holennej kosti je úplet z elastickej bandáže, ktorá zabezpečuje skvelé prispôsobenie ponožky nohe, dýchanie a odvod vlhka a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne roztiažny, takže príjemne obopne nohu bez toho aby tlačil. Noha je chránená ochrannými zónami proti odratiu päty a špičky. Teplotný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Lyžiarske podkolienky Lasting SBS Lasting SBSLogo LAS

SBS

€ 9.89


Lyžiarske podkolienky Lasting SBS. Zaručuje výnimočný komfort a ochranu. Je upravená pre zvýšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky a Achillovej päty sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Jemný švík Rosso v špičke a ľahké zovretie lemu, poskytuje skevlý komfort pri lyžovaní. Podkolienka má tiež zónu podporujúcu predný náklon. Päta, špička a chodidlo je zosilnená strieborným vláknom. Teplotný komfort od +10°C do -10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

2016 © PKsport    Created by KuB0