0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Detské lyžovanie

Športové ponožky >> Detské lyžovanie
Vyhovuje 5 produktov - Zobrazjem od 1 do 5   

Ponožky Lasting SJS navrhnuté pre deti na lyžovanie Lasting SJSLogo LAS

SJS

€ 6.10


Ponožky Lasting SJS navrhnuté pre deti na lyžovanie. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky a Achillovéj päty sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorý tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Zhrňovaniu ponožky zabraňuje koncový, stredne vysoký lem, ktorý neškrtí. Ponožky majú zónu podporujúcu dopredný náklon. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: XXS, XS, S   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting SJP vhodné na lyžovanie Lasting SJPLogo LAS

SJP

€ 5.75


Ponožky Lasting SJP vhodné na lyžovanie. Tieto ponožky sú vyrobené z dvojvrstvového plyšu. Pevný elastický úplet, ktorý nesie po celej ponožky plyšové očká. Vnútorné očká v lyžiarskej podkolienke vymedzujú nohu v lyžiarskéj topánke, výborne odvádzajú vlhko a udržujú tepelnú rovnováhu. Koncový, stredne vysoký lem zabraňuje zhrňovaniu ponožky, ale neškrtí. Vytvorené vzduchové kanáliky vo vnútri vlákien vytvárajú tepelnú izoláciu. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: XXS, XS, S   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting SJG vhodné na lyžovanie Lasting SJGLogo LAS

SJG

€ 8.40


Ponožky Lasting SJG vhodné na lyžovanie. Vďaka použitým materiálom a technológií zabezpečujú transport potu od pokožky a tým udržujú nohu Vášho dieťaťa v suchu. Najviaz zaťažené zóny chodidiel, špičiek, Achillovéj päty sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorý tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Jemný švýk spičky a jemné zovretie lemom poskytuje skvelý komfort pri lyžovaní. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: XXS, XS, S   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting SJT vhodné na lyžovanie Lasting SJTLogo LAS

SJT

€ 4.60


Ponožky Lasting SJT vhodné na lyžovanie. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky a Achillovéj päty sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorý tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Jemný švýk špičky a ľahké zovretie lemu poskytuje skvelý komfort pri lyžovaní. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Zhrňpvaniu ponožky zabraňuje koncový, stredne vysoký lem, ktorý neškrtí. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: XXS, XS, S   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting SOB vhodné na lyžovanie Lasting SOBLogo LAS

SOB

€ 5.75


Ponožky Lasting SOB vhodné na lyžovanie. Vďaka použitým materiálom zabezpečujú transport potu od pokožky a tým udržujú nohu Vážho dieťaťa v suchu. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky a Achillovéj päty sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: XXS, XS, S   Farebných variantov: 3

2016 © PKsport    Created by KuB0