0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Aktívny šport

Športové ponožky >> Aktívny šport
Vyhovuje 25 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Ponožky Lasting ABE určené pre aktívny šport Lasting ABELogo LAS

ABE

€ 4.15


Ponožky Lasting ABE určené pre aktívny šport. Vlákna prírodného bambusu majú antibakteriálny a protipliesňový efekt. Bambusové vlákno má prirodzenú vysokú saciu schopnosť a preto veľmi dobre odvádza vlhkosť, prepúšťa k nohám čerstvý vzduch a nelepí sa na kožu. Ponožka je veľmi pohodlná na nosenie, zabraňuje tvorbe baktérií a pliesní. Ponožky z bambusu, alebo z bambusových vlákien sú využívané vo vrcholovom športe a sú vhodné aj pre fyzicky náročné pracovné pozície. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting ACH určené pre aktívny pohyb Lasting ACHLogo LAS

ACH

€ 3.80


Ponožky Lasting ACH určené pre aktívny pohyb. Ponožky sú určené pre rôzne druhy aktívnych outdoor a indoor športov i pre bežné nosenie. V materiálovom zložení prevláda bavlna, ktorá si v dnešnéj dobe zachováva svoje postavenie ako najvýznamnejšie prírodné vlákno. Sú pletené z jednovrstvového hladkého úpletu. Sieťované plochy rozmiestnené na ponožke, zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožky sú zakončené elastickým lemom s mäkkým zovretím v rôznych športových designoch. Špičky ponožiek sú zošité jemným švýkom Rosso. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 6

Ponožky navrhnuté pre dámy Lasting AKA Lasting AKALogo LAS

AKA

€ 5.80


Ponožky navrhnuté pre dámy Lasting AKA. Ponožky sú určené pre rôzne druhy aktívnych outdoor a indoor športov i pre bežné nosenie. V materiálovom zložení prevláda bavlna, ktorá si v dnešnéj dobe zachováva svoje postavenie ako najvýznamnejšie prírodné vlákno. Sú pletené z jednovrstvového hladkého úpletu. Sieťované plochy rozmiestnené na ponožke, zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožky sú zakončené elastickým lemom s mäkkým zovretím v rôznych športových designoch. Špičky ponožiek sú zošité jemným švýkom Rosso. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 2

Ponožky navrhnuté pre dámy Lasting AKL Lasting AKLLogo LAS

AKL

€ 5.80


Ponožky navrhnuté pre dámy Lasting AKL. Ponožky sú určené pre rôzne druhy aktívnych outdoor a indoor športov i pre bežné nosenie. V materiálovom zložení prevláda bavlna, ktorá si v dnešnej dobe zachováva svoje postavenie ako najvýznamnejšie prírodné vlákno. Sú pletené z jednovrstvového hladkého úpletu. Sieťované plochy rozmiestnené na ponožke, zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožky sú zakončené elastickým lemom s mäkkým zovretím v rôznych športových designoch. Špičky ponožiek sú zošité jemným švýkom Rosso. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 2

Antibakteriálne kompresné ponožky Lasting AMA Lasting AMALogo LAS

AMA

€ 8.40


Antibakteriálne kompresné ponožky Lasting AMA. Špeciálny kompresný zdravotný produkt pôsobí pozitívne na krvný obeh. Kompresné cestovné podkolienky sú úľava pre boľavé nohy. Tieto jedinečné kompresné produkty oceníte predovšetkým pri dlhom cestovaní. Udržujú za každých podmienok na pokožke bakteriálnu rovnováhu a zaručujú tak príjemný pocit sviežosti i pri intenzívnej telesnej námahe. Rýchlo odvádzajú pot od pokožky. Päta, špička a chodidlo sú zosilnené strieborným vláknom, ktoré má antobakteriálnu ochranu, ktorá nikdy nevyprchá. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting ARA navrhnuté pre aktívny šport Lasting ARALogo LAS

ARA

€ 5.75


Ponožky Lasting ARA navrhnuté pre aktívny šport. Ponožky sú určené pre rôzne druhy aktívnych outdoor a indoor športov i pre bežné nosenie. V materiálovom zložení prevláda bavlna, ktorá si v dnešnéj dobe zachováva svoje postavenie ako najvýznamnejšie prírodné vlákno. Sú pletené z jednovrstvového hladkého úpletu. Sieťované plochy rozmiestnené na ponožke, zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožky sú zakončené elastickým lemom s mäkkým zovretím v rôznych športových designoch. Špičky ponožiek sú zošité jemným švýkom Rosso. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 6

Ponožky navrhnuté pre dámy Lasting ATL Lasting ATLLogo LAS

ATL

€ 4.20


Ponožky navrhnuté pre dámy Lasting ATL. Ponožky sú určené pre rôzne druhy aktívnych outdoor a indoor športov i pre bežné nosenie. V materiálovom zložení prevláda bavlna, ktorá si v dnešnéj dobe zachováva svoje postavenie ako najvýznamnejšie prírodné vlákno. Sú pletené z jednovrstvového hladkého úpletu. Sieťované plochy rozmiestnené na ponožke, zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožky sú zakončené elastickým lemom s mäkkým zovretím v rôznych športových designoch. Špičky ponožiek sú zošité jemným švýkom Rosso. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting GFB Lasting GFBLogo LAS

GFB

€ 5.10


Ponožky Lasting GFB.Športová tenká ponožka z bavlny špeciálnej polypropylenovej priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérii a pliesni, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Antibakteriálne priadze sú rozmiestnené v špičke, chodidle a päte. V oblasti nártu sú sieťované plochy, ktoré zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožka je zakončená elastickým krížikovým lemom s mäkkým zovretím. Špička je zošitá jemným švíkom Rosso. Vhodná pre všetky druhy športov i na bežné nosenie. Tepelný komfort od +15°C do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TSS navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting TSSLogo LAS

TSS

€ 4.40


Ponožky Lasting TSS navrhnuté pre aktívny pohyb. Vlákna prírodného bambusu majú antibakteriálny a protipliesňový efekt. Bambusové vlákno má prirodzenú vysokú saciu schopnosť a preto veľmi dobre odvádza vlhkosť, prepúšťa k nohám čerstvý vzduch a nelepí sa na kožu. Ponožka je veľmi pohodlná na nosenie, zabraňuje tvorbe baktérií a pliesní. Ponožky z bambusu, alebo z bambusových vlákien sú využívané vo vrcholovom športe a sú vhodné aj pre fyzicky náročné pracovné pozície. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TSZ navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting TSZLogo LAS

TSZ

€ 4.20


Ponožky Lasting TSZ navrhnuté pre aktívny pohyb. Vlákna prírodného bambusu majú antibakteriálny a protipliesňový efekt. Bambusové vlákno má prirodzenú vysokú saciu schopnosť a preto veľmi dobre odvádza vlhkosť, prepúšťa k nohám čerstvý vzduch a nelepí sa na kožu. Ponožka je veľmi pohodlná na nosenie, zabraňuje tvorbe baktérií a pliesní. Ponožky z bambusu, alebo z bambusových vlákien sú využívané vo vrcholovom športe a sú vhodné aj pre fyzicky náročné pracovné pozície. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Antibakteriálne kompresné ponožky Lasting BS27 Lasting BS27Logo LAS

BS27

€ 8.40


Antibakteriálne kompresné ponožky Lasting BS27. Špeciálny kompresný zdravotný produkt pôsobí pozitívne na krvný obeh. Kompresné cestovné podkolienky sú úľava pre boľavé nohy. Tieto jedinečné kompresné produkty oceníte predovšetkým pri dlhom cestovaní. Udržujú za každých podmienok na pokožke bakteriálnu rovnováhu a zaručujú tak príjemný pocit sviežosti i pri intenzívnej telesnej námahe. Rýchlo odvádzajú pot od pokožky. Päta, špička a chodidlo sú zosilnené strieborným vláknom, ktoré má antobakteriálnu ochranu, ktorá nikdy nevyprchá. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Antibakteriálne kompresné ponožky Lasting BS25 Lasting BS25Logo LAS

BS25

€ 5.35


Antibakteriálne kompresné ponožky Lasting BS25. Špeciálny kompresný zdravotný produkt pôsobí pozitívne na krvný obeh. Tieto jedinečné kompresné produkty oceníte predovšetkým pri dlhom cestovaní. Udržujú za každých podmienok na pokožke bakteriálnu rovnováhu a zaručujú tak príjemný pocit sviežosti i pri intenzívnej telesnej námahe. Rýchlo odvádzajú pot od pokožky. Päta, špička a chodidlo sú zosilnené strieborným vláknom, ktoré má antobakteriálnu ochranu, ktorá nikdy nevyprchá. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting GFK Lasting GFKLogo LAS

GFK

€ 5.35


Ponožky Lasting GFK. Ponožky sú určené pre rôzne druhy aktívnych vonkajších aj halových športov i na bežné nosenie. V materiálovom zložení prevažuje bavlna, ktorá si v dnešnej dobe uchováva svoje postavenie ako najvýznamnejšie prírodne vlákno. Sú pletené z jednovrstvového hladkého úpletu. Sieťované plochy, rozmiestnené na ponožke, zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožka je zakončená elastickým lemom s mäkkým zovretím. Špičky ponožiek sú zošité jemným švíkom Rosso. Teplotný komfort od +15°C do +30 °C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting ABD určené pre aktívny šport Lasting ABDLogo LAS

ABD

€ 4.60


Ponožky Lasting ABD určené pre aktívny šport. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 5

Ponožky Lasting ACN určené pre aktívny pohyb Lasting ACNLogo LAS

ACN

€ 2.85


Ponožky Lasting ACN určené pre aktívny pohyb. Ponožky sú určené pre rôzne druhy aktívnych outdoor a indoor športov i pre bežné nosenie. V materiálovom zložení prevláda bavlna, ktorá si v dnešnéj dobe zachováva svoje postavenie ako najvýznamnejšie prírodné vlákno. Sú pletené z jednovrstvového hladkého úpletu. Sieťované plochy rozmiestnené na ponožke, zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožky sú zakončené elastickým lemom s mäkkým zovretím v rôznych športových designoch. Špičky ponožiek sú zošité jemným švýkom Rosso. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 6

2016 © PKsport    Created by KuB0