0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Tenis

Športové ponožky >> Tenis
Vyhovuje 5 produktov - Zobrazjem od 1 do 5   

Ponožky Lasting TSR vhodné na tenis Lasting TSRLogo LAS

TSR

€ 4.70


Ponožky Lasting TSR vhodné na tenis. Vlákna prírodného bambusu majú antibakteriálny a protipliesňový efekt. Bambusové vlákno má prirodzenú vysokú saciu schopnosť a preto veľmi dobre odvádza vlhkosť, prepúšťa k nohám čerstvý vzduch a nelepí sa na kožu. Ponožka je veľmi pohodlná na nosenie, zabraňuje tvorbe baktérií a pliesní. Ponožky z bambusu, alebo z bambusových vlákien sú využívané vo vrcholovom športe a sú vhodné aj pre fyzicky náročné pracovné pozície. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting TNC vhodné na tenis Lasting TNCLogo LAS

TNC

€ 3.10


Ponožky Lasting TNC vhodné na tenis.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting TNB vhodné na tenis Lasting TNBLogo LAS

TNB

€ 5.40


Ponožky Lasting TNB vhodné na tenis. Ponožky sú určené pre rôzne druhy aktívnych vonkajších aj halových športov i na bežné nosenie. V materiálovom zložení prevažuje bavlna, ktorá si v dnešnej dobe uchováva svoje postavenie ako najvýznamnejšie prírodne vlákno. Sú pletené z jednovrstvového hladkého úpletu. Sieťované plochy, rozmiestnené na ponožke, zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožka je zakončená elastickým lemom s mäkkým zovretím. Špičky ponožiek sú zošité jemným švíkom Rosso. Teplotný komfort od +15°C do +30 °C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting TNH vhodné na tenis Lasting TNHLogo LAS

TNH

€ 3.10


Ponožky Lasting TNH vhodné na tenis.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting TNR Lasting TNRLogo LAS

TNR

€ 4.18


Ponožky Lasting TNR. Ponožky sú určené pre rôzne druhy aktívnych vonkajších aj halových športov i na bežné nosenie. V materiálovom zložení prevažuje bavlna, ktorá si v dnešnej dobe uchováva svoje postavenie ako najvýznamnejšie prírodne vlákno. Sú pletené z jednovrstvového hladkého úpletu. Sieťované plochy, rozmiestnené na ponožke, zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožka je zakončená elastickým lemom s mäkkým zovretím. Špičky ponožiek sú zošité jemným švíkom Rosso. Teplotný komfort od +15°C do +30 °C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

2016 © PKsport    Created by KuB0