0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Inline

Športové ponožky >> Inline
Vyhovuje 6 produktov - Zobrazjem od 1 do 6   

Ponožky Lasting ILB navrhnuté na inline korčulovanie Lasting ILBLogo LAS

ILB

€ 7.30


Ponožky Lasting ILB navrhnuté na inline korčulovanie. Ochranu a starostlivosť o nohu zabezpečuje hrejivý a mäkký dvojvrstvový plyšový úplet, ktorý v kombinácii s bandážovým úpletom uľahčuje dýchanie dýchanie nohy, zabzpečuje cirkuláciu vzduchu a rozširuje tak teplotný interval využitia ponožiek. Ponožka je vyrobená z COOLMAX, čo je špeciálne štvorkanálové polyesterové vlákno, je nesavé a veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť od pokožky na hornú vrstvu materiálu. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting ILH Lasting ILHLogo LAS

ILH

€ 5.40


Ponožky Lasting ILH. V oblasti nártu a holennej kosti je z dvojvrstvového úpletu elastická bandáž, ktorá zabezpečuje skvelú adaptáciu ponožky na nohe, dýchanie a odvod vlhka a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je extrémne rozťažný, takže príjemne obopne holennú časť a lýtko, napriek tomu netlačia. Noha je chránená ochrannými zónami proti odratiu päty a špičky. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting ILD Lasting ILDLogo LAS

ILD

€ 3.80


Ponožky Lasting ILD. V oblasti nártu a holennej kosti z dvojvrstvového úpletu elastická bandáž, ktorá zabezpečuje skvelú adaptáciu ponožky na nohe, dýchanie a odvod vlhka a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je extrémne rozťažný, takže príjemne obopne holennú časť a lýtko, napriek tomu netlačia. Noha je chránená ochrannými zónami proti odratiu päty a špičky. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L   Farebných variantov: 5

Ponožky Lasting ILK Lasting ILKLogo LAS

ILK

€ 5.35


Ponožky Lasting ILK. Stredne dlhá inlinová ponožka. Vďaka použitým materiálom a technológií zabezpečujú transport potu od pokožky a tým udržujú nohu v suchu. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, päty a achillovky sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting ILF Lasting ILFLogo LAS

ILF

€ 5.35


Ponožky Lasting ILF. Vďaka použitým materiálom a technológií zabezpečujú transport potu od pokožky a tým udržujú nohu v suchu. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, päty a achillovky sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 5

Stredne dlhá inlinová ponožka Lasting ILR Lasting ILRLogo LAS

ILR

€ 7.80


Stredne dlhá inlinová ponožka Lasting ILR. Vďaka použitým materiálom a technológií zabezpečujú transport potu od pokožky a tým udržujú nohu v suchu. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, päty a achillovky sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a výborné termoizolačné vlastnosti. Tepelný komfort od +15°C do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

2016 © PKsport    Created by KuB0