0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Tričká

Merino vlna prádlo >> Tričká >> Pánske
Vyhovuje 18 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Pánske jednofarebné tričko ku krku Lasting Quido Lasting QuidoLogo LAS

Quido

€ 42.50


Pánske jednofarebné tričko ku krku Lasting Quido. Krátky raglanový rukáv, kontrastné šitie. Výrobok z tohto materiálu sa hodí ako prvá vrstva priamo na telo. Materiál je príjemný na dotyk a je veľmi priedušný a príjemný. Hmotnosť: 0,28kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 6

Tričko Lasting Tony Lasting TONYLogo LAS

TONY

€ 42.60


Tričko Lasting Tony. Tričko má malú kapsičku na zips. Teplotný komfort od 0°C do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

Tričko Lasting Daston Lasting DASTONLogo LAS

DASTON

€ 40.70


Tričko Lasting Daston. V podpazuší sú na tričku umiestnené vzdušné sieťované plochy. Teplotný komfort od 0°C do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

Pánske tričko s potlačou na hrudi Lasting Boat s krátkym rukávom Lasting BOATLogo LAS

BOAT

€ 41.10


Pánske tričko s potlačou na hrudi Lasting Boat s krátkym rukávom. Výrobok z tohto materiálu sa hodí ako prvá vrstva priamo na telo. Materiál je príjemný na dotyk a je veľmi priedušný a príjemný. Hmotnosť 0,28kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 3

Tričko Lasting Drak Lasting DRAKLogo LAS

DRAK

€ 40.70


Tričko Lasting Drak. Teplotný komfort od 0°C do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Tričko Lasting Drupy Lasting DRUPYLogo LAS

DRUPY

€ 48.28


Tričko Lasting Drupy. V podpazuší sú na tričku umiestnené vzdušné sieťované plochy. Teplotný komfort od 0°C do +30°C. Hmotnosť: 0,28kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Tričko Lasting Martin Lasting MARTINLogo LAS

MARTIN

€ 38.39


Tričko Lasting Martin. Teplotný komfort od 0°C do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 5

Pánske tričko Sensor Merino Wool Active 170 Sensor Merino Wool Active 170 MT11Logo SEN

Merino Wool Active 170 MT11

€ 41.65


Pánske tričko Sensor Merino Wool Active 170. Vyrobené z vysoko kvalitnej Merino vlny z Nového Zélandu, veľmi príjemnej na telo. Vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť, hreje aj keď je vlhká, je odolná voči zápachu. Ide o produkt z obnoviteľných zdrojov. Termoprádlo z Merino vlny Vám prináša odolnosť proti zápachu, výborné termoregulačné vlastnosti a skvelý dizajn.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Pánske tričko Sensor Merino Wool Active 170 PT GPS Sensor Merino Wool Active 170 Performance Tee Gps MT11Logo SEN

Merino Wool Active 170 Performance Tee Gps MT11

€ 45.70


Pánske tričko Sensor Merino Wool Active 170 PT GPS. Vyrobené z vysoko kvalitnej Merino vlny z Nového Zélandu, veľmi príjemnej na telo. Vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť, hreje aj keď je vlhká, je odolná voči zápachu. Ide o produkt z obnoviteľných zdrojov. Termoprádlo Merino Active Performance Tee je vyrobené z vysoko kvalitnej vlny z Nového Zélandu. Termoprádlo má civilnejší voľnejší strih a preto ho možno použiť aj pre iné ako rýdzo športové aktivity. Termoprádlo z Merino vlny Vám prináša odolnosť proti zápachu, výborné termoregulačné vlastnosti a skvelý dizajn. Termoprádlo Merino Performance Tee: 1. Odolnosť proti zápachu, 2. Zabraňuje pocitu vlhkosti, 3. Odvod potu od pokožky, 4. Merino obsahuje lanolín, ktorý má trvale antibakteriálne vlastnosti.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Pánske tričko Sensor Merino Wool Active 170 PT Logo Sensor Merino Wool Active 170 Performance Tee Logo MT11Logo SEN

Merino Wool Active 170 Performance Tee Logo MT11

€ 45.70


Pánske tričko Sensor Merino Wool Active 170 PT Logo. Vyrobené z vysoko kvalitnej Merino vlny z Nového Zélandu, veľmi príjemnej na telo. Vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť, hreje aj keď je vlhká, je odolná voči zápachu. Ide o produkt z obnoviteľných zdrojov. Termoprádlo Merino Active Performance Tee je vyrobené z vysoko kvalitnej vlny z Nového Zélandu. Termoprádlo má civilnejší voľnejší strih a preto ho možno použiť aj pre iné ako rýdzo športové aktivity. Termoprádlo z Merino vlny Vám prináša odolnosť proti zápachu, výborné termoregulačné vlastnosti a skvelý dizajn. Termoprádlo Merino Performance Tee: 1. Odolnosť proti zápachu, 2. Zabraňuje pocitu vlhkosti, 3. Odvod potu od pokožky, 4. Merino obsahuje lanolín, ktorý má trvale antibakteriálne vlastnosti.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Pánske tielko Lasting Afro Lasting AfroLogo LAS

Afro

€ 33.10


Pánske tielko Lasting Afro. Vhodné ako prvá vrstva, vyrobené zo vzdušného sieťovaného materiálu s plochými švíkmi. Hmotnosť: 0,20kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 6

Pánske tričko Lasting Alonzo Lasting AlonzoLogo LAS

Alonzo

€ 36.90


Pánske tričko Lasting Alonzo. Vhodné ako prvá vrstva, vyrobené zo vzdušného sieťovaného materiálu s plochými švíkmi. Hmotnosť: 0,20kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 6

Pánske tričko Lasting Oto Lasting OtoLogo LAS

Oto

€ 42.50


Pánske tričko Lasting Oto. Tričko s krátkym rukávom, vhodné ako prvá vrstva s plochými švíkmi a raglanovými rukávmi. Hmotnosť: 0,28kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 5

Pánske seamlessové tričko Lasting Dany vhodné do teplého počasia Lasting DanyLogo LAS

Dany

€ 24.32


Pánske seamlessové tričko Lasting Dany vhodné do teplého počasia. Má ploché švíky a raglanový rukáv. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,29kg.

Veľkosti: XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

Pánske seamlessové tričko Lasting Don vhodné do teplého počasia Lasting DonLogo LAS

Don

€ 24.32


Pánske seamlessové tričko Lasting Don vhodné do teplého počasia. Má ploché švíky a raglanový rukáv. Bezšvíkové prádlo s anatomicky umiestnenými zónami, ktoré zabezpečujú odvetranie potu na miestach so zvýšenou potivosťou. Dokonalé obopnutie podporuje podporuje funkčnosť a zebezpečuje optimálnu termoreguláciu. Minimálny počet švíkov a anatomický tvar pre maximálny komfort a pohyblivosť pri športe. Hmotnosť: 0,29kg.

Veľkosti: XXL, 3XL, S-M, L-XL   Farebných variantov: 3

2016 © PKsport    Created by KuB0