0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Mikiny na zips

Merino vlna prádlo >> Mikiny na zips
Vyhovuje 16 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Dámska mikina Lasting Laura so 6 cm stojáčikom a zipsom Lasting LAURALogo LAS

LAURA

- Zľava 5%
€ 67.74
€ 71.30


Dámska mikina Lasting Laura so 6 cm stojáčikom a zipsom. Raglanové rukávy ukončené manžetou s otvorom na palec.Cez kríže zosilnené dvojitá vrstva. Výrobok je zhotovený z dvojvrstvového úpletu, ktorý je vhodný ako prvá vrstva v chladnom počasí, alebo ako druhá vrstva v mraze. Hmotnosť: 0,41kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 5

Pánska mikina Lasting Ole na zips Lasting OLELogo LAS

OLE

- Zľava 10%
€ 86.58
€ 96.20


Pánska mikina Lasting Ole na zips. Využitelná každý deň pri športe aj v bežnom živote.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

Pánska mikina Lasting Walda so zipsom Lasting WALDALogo LAS

WALDA

- Zľava 5%
€ 80.85
€ 85.10


Pánska mikina Lasting Walda so zipsom. Na rukávoch manžeta s otvorom na palec. S dvojitým golierom. Výrobok je zhotovený z dvojvrstvového úpletu, ktorý je vhodný ako prvá vrstva v chladnom počasí, alebo ako druhá vrstva v mraze.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 4

Pánska mikina Lasting Wezir  s dlhým rukávom so  6 cm stojáčikom a zipsom Lasting WEZIRLogo LAS

WEZIR

€ 66.60


Pánska mikina Lasting Wezir s dlhým rukávom so 6 cm stojáčikom a zipsom. Na rukávoch manžeta s otvorom na palec. Výrobok z tohto materiálu je zhotovený z teplého úpletu 16 mikrónovej merino vlny. Je vhodný ako prvá vrstva, prípadne druhá vrstva. Využitelné každý deň pri športe aj v bežnom živote.

Veľkosti: M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

Pánska mikina Lasting Wiry so zipsom a 6 cm stojáčikom Lasting WIRYLogo LAS

WIRY

- Zľava 5%
€ 84.74
€ 89.20


Pánska mikina Lasting Wiry so zipsom a 6 cm stojáčikom. Na rukávoch manžeta s otvorom na palec a zosilnená dvojitá izolačná vrstva na krížoch. Výrobok je zhotovený z dvojvrstvového úpletu, ktorý je vhodný ako prvá vrstva v chladnom počasí, alebo ako druhá vrstva v mraze.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Pánska mikina Lassting Wity ku krku Lasting WITYLogo LAS

WITY

- Zľava 5%
€ 79.71
€ 83.90


Pánska mikina Lassting Wity ku krku. Na rukávoch s manžetami s otvorom na palec. Výrobok je zhotovený z dvojvrstvového úpletu, ktorý je vhodný ako prvá vrstva v chladnom počasí, alebo ako druhá vrstva v mraze. Hmotnosť: 0,44kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 5

Pánska mikina Sensor Merino Wool Multistretch 330 Sensor Merino Wool Multistretch 330 Celozip MJ32Logo SEN

Merino Wool Multistretch 330 Celozip MJ32

€ 73.85


Pánska mikina Sensor Merino Wool Multistretch 330. Sensor Merino Wool 330 je kombinácia materiálu s vyšším podielom Merino vlny a vnútornou stranou polypropylénu, každá strana je farebne odlíšená. Merino vlna Vás príjemne zahreje, reguluje teplotu Vašeho tela a nezanecháva nepríjemný zápach. Nano Soft polypropylén dodá materiálu odolnosť a pevnosť. Ideálne v chladnejších dňoch pri lyžovaní a na jarnú a jesennú turistiku.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

Dámska mikina Sensor Merino Wool Multistretch 330 Sensor Merino Wool Multistretch 330 Celozip WJ32Logo SEN

Merino Wool Multistretch 330 Celozip WJ32

€ 73.80


Dámska mikina Sensor Merino Wool Multistretch 330. Sensor Merino Wool 330 je kombinácia materiálu s vyšším podielom Merino vlny a vnútornou stranou polypropylénu, každá strana je farebne odlíšená. Merino vlna Vás príjemne zahreje, reguluje teplotu Vašeho tela a nezanecháva nepríjemný zápach. Nano Soft polypropylén dodá materiálu odolnosť a pevnosť. Ideálne v chladnejších dňoch pri lyžovaní a na jarnú a jesennú turistiku.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Pánska mikina Lasting Leo Lasting LeoLogo LAS

Leo

€ 90.37


Pánska mikina Lasting Leo. Vhodná ako druhá vrstva s raglanovým rukávom, rolákom, otvorom na palec, cez kríže zosilnená dvojitá vrstva. Hmotnosť: 0,49kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 4

Pánska mikina Lasting Hubert Lasting HubertLogo LAS

Hubert

€ 109.00


Pánska mikina Lasting Hubert. Vhodná ako druhá vrstva so stojáčikom, semišovými nášivkami a 3 vreckami na zips. Hmotnosť: 0,50kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Pánska mikina Lasting Sven Lasting SvenLogo LAS

Sven

€ 104.15


Pánska mikina Lasting Sven. Vhodná ako druhá vrstva s vlnenými rukávmi bez windproof, s 2 vreckami a malým vreckom na zips. Hmotnosť: 0,58kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 4

Dámska mikina Lasting Avril so stojáčikom Lasting AvrilLogo LAS

Avril

€ 65.40


Dámska mikina Lasting Avril so stojáčikom. Má raglanový rukáv a ploché švíky. Hmotnosť: 0,40kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 4

Dámska vesta Lasting Sandra z vetruvzdorného materiálu Lasting SandraLogo LAS

Sandra

€ 98.85


Dámska vesta Lasting Sandra z vetruvzdorného materiálu. Má dve vrecké a ploché švíky. Hmotnosť: 0,36kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Dámska mikina Lasting Salma Lasting SalmaLogo LAS

Salma

€ 104.15


Dámska mikina Lasting Salma. Mikina je z vetruvzdorného materiálu na tele a s vlnenými rukávmi bez windproof. Má dve vrecká a jedno vrecko na zips. Hmotnosť: 0,42kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Dámska bunda Lasting Kara Lasting KoraLogo LAS

Kora

€ 112.53


Dámska bunda Lasting Kara. S vetruvzdorným materiálom na tele, plochými švíkmi, 2 vreckami a malým vreckom na zips. Hmotnosť: 0,45kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

2016 © PKsport    Created by KuB0