0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Roláky

Merino vlna prádlo >> Roláky
Vyhovuje 3 produktov - Zobrazjem od 1 do 3   

Dámske tričko Lasting Wera s nízkym stojáčikom Lasting WERALogo LAS

WERA

- Zľava 5%
€ 63.27
€ 66.60


Dámske tričko Lasting Wera s nízkym stojáčikom. Má raglanové rukávy a ploché švyky. Vhodné ako druhá vrstva. Hmotnosť 0,29kg. Výrobok z tohto materiálu je zhotovený z teplého úpletu 16 mikrónovej merino vlny. Je vhodný ako prvá vrstva, prípadne druhá vrstva. Využitelné každý deň pri športe aj v bežnom živote. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 4

Tričko Lasting Zubr s dlhým raglanovým rukávom Lasting ZUBRLogo LAS

ZUBR

€ 51.70


Tričko Lasting Zubr s dlhým raglanovým rukávom. Stojáčik, ploché švíky. Výrobok z tohto materiálu vyniká zväčšenou rozťiažnosťou a možnosťou sa vóľne pohybovať. Vhodné na všetky športy vrátane zimných ako spodná vrstva. Hmotnosť: 0,32kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Pánsky rolák Lasting Zoro Lasting ZoroLogo LAS

Zoro

€ 59.90


Pánsky rolák Lasting Zoro. Rolák s raglanovými rukávmi, plochými švíkmi a stojáčikom na zips. Hmotnosť: 0,35kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

2016 © PKsport    Created by KuB0