0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Spodky

Merino vlna prádlo >> Spodky
Vyhovuje 27 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Dámske spodky Lasting Ataka ukončené manžetou, šité plochými švíkmi Lasting ATAKALogo LAS

ATAKA

€ 39.00


Dámske spodky Lasting Ataka ukončené manžetou, šité plochými švíkmi. Výrobok z tohto materiálu sa hodí ako prvá vrstva priamo na telo. Materiál je príjemný na dotyk a je veľmi priedušný a príjemný. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Pánske jednofarebné spodky  s Lasting Atok Lasting AtokLogo LAS

Atok

€ 44.90


Pánske jednofarebné spodky s Lasting Atok. Výrobok z tohto materiálu sa hodí ako prvá vrstva priamo na telo. Materiál je príjemný na dotyk a je veľmi priedušný a príjemný. Hmotnosť: 0,28kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

Dámske spodky  Lasting Fida Lasting FIDALogo LAS

FIDA

€ 52.90


Dámske spodky Lasting Fida. Guma v páse, ploché švíky. Hmotnosť: 0,31kg. Výrobok z tohto materiálu je zhotovený z teplého úpletu 16 mikrónovej merino vlny. Je vhodný ako prvá vrstva, prípadne druhá vrstva. Využitelné každý deň pri športe aj v bežnom živote. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Dlhé pánske spodky Lasting Rex, otvárací rázporok, plochý švík Lasting REXLogo LAS

REX

€ 55.60


Dlhé pánske spodky Lasting Rex, otvárací rázporok, plochý švík. Výrobok z tohto materiálu je zhotovený z teplého úpletu 16 mikrónovej merino vlny. Je vhodný ako prvá vrstva, prípadne druhá vrstva. Využitelné každý deň pri športe aj v bežnom živote. Hmotnosť: 0,37kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Detské jednofarebné spodky Lasting Sova Lasting SOVALogo LAS

SOVA

€ 30.50


Detské jednofarebné spodky Lasting Sova. Spodok nôh ukončený manžetou. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť. Hmotnosť: 0,27kg

Veľkosti: 110, 120, 130, 140, 150, 160   Farebných variantov: 3

Dlhé dámske spodky Lasting Wasa Lasting WASALogo LAS

WASA

- Zľava 5%
€ 66.60
€ 70.10


Dlhé dámske spodky Lasting Wasa. Spodky sú od pása po kolená zo zosilnenej, dvojitej, izolačnej vrstvy a okolo členkov je elastická bandáž. Výrobok je zhotovený z dvojvrstvového úpletu, ktorý je vhodný ako prvá vrstva v chladnom počasí, alebo ako druhá vrstva v mraze. Hmotnosť: 0,36kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 3

Dlhé pánske spodky Lasting Wicy s otváracím rázporkom Lasting WICYLogo LAS

WICY

€ 66.50


Dlhé pánske spodky Lasting Wicy s otváracím rázporkom. Spodky majú zosilnenú dvojitú izolačnú vrstvu a elastickú manžetu okolo členkov. Výrobok je zhotovený z dvojvrstvového úpletu, ktorý je vhodný ako prvá vrstva v chladnom počasí, alebo ako druhá vrstva v mraze. Hmotnosť: 0,47kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Dlhé spodky Lasting Ziky, ploché švíky Lasting ZIKYLogo LAS

ZIKY

€ 45.15


Dlhé spodky Lasting Ziky, ploché švíky. Výrobok z tohto materiálu vyniká zväčšenou rozťiažnosťou a možnosťou sa vóľne pohybovať. Vhodné na všetky športy vrátane zimných ako spodná vrstva. Hmotnosť: 0,29kg. Hlavné dôvody prečo si vybrať oblečenie z Woolsens - 100% superfine merino vlna 16mc: 100% prírodný materiál, vysoká priedušnosť, maximálny komfort vďaka vynikajúcemu odvodu vlhkosti, neškriabe, skvelá teplotná izolácia vďaka množstvu drobných vzduchových bublín medzi vláknami, ploché švíky, lepšia ohňovzdornosť ako syntetické vlákna, perfekné spracovanie úpletu a vysoká elasticita pre ideálnu pohyblivosť.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 2

Pánske 3/4 spodky Lasting Wili s otváracím rázporkom Lasting WILILogo LAS

WILI

€ 56.55


Pánske 3/4 spodky Lasting Wili s otváracím rázporkom. Výrobok je zhotovený z dvojvrstvového úpletu, ktorý je vhodný ako prvá vrstva v chladnom počasí, alebo ako druhá vrstva v mraze.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Pánske spodky Lasting Vektor Lasting VEKTORLogo LAS

VEKTOR

€ 41.59


Pánske spodky Lasting Vektor. Super jemné 16 mikrónové merino a dvojvrstvový hladký úplet.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

 Dámske spodky Lasting Vins Lasting VINSLogo LAS

VINS

€ 41.59


Dámske spodky Lasting Vins. Super jemné 16 mikrónové merino a dvojvrstvový hladký úplet.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Funkčná prvá vrstva Silvini Lana Silvini Lana MP567Logo SIL

Lana MP567

€ 39.96


Funkčná prvá vrstva Silvini Lana. Spodky sú vyrobené z kvalitného termoizolačného materiálu. Vhodné na jar, jeseň a zimu.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL, 3XL   Farebných variantov: 1

Funkčná prvá vrstva Silvini Lana Silvini Lana WP568Logo SIL

Lana WP568

€ 33.50


Funkčná prvá vrstva Silvini Lana. Spodky vyrobené z kvalitného termoizolačného materiálu. Vhodné na jar, jeseň a zimu.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Pánske spodky Sensor Merino Wool Active 170 Sensor Merino Wool Active 170 MP24Logo SEN

Merino Wool Active 170 MP24

€ 46.25


Pánske spodky Sensor Merino Wool Active 170. Vyrobené z vysoko kvalitnej Merino vlny z Nového Zélandu, veľmi príjemnej na telo. Vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť, hreje aj keď je vlhká, je odolná voči zápachu. Ide o produkt z obnoviteľných zdrojov. Termoprádlo z Merino vlny Vám prináša odolnosť proti zápachu, výborné termoregulačné vlastnosti a skvelý dizajn.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 1

Dámske spodky Sensor Merino Wool Active 170 Sensor Merino Wool Active 170 WP24Logo SEN

Merino Wool Active 170 WP24

€ 42.37


Dámske spodky Sensor Merino Wool Active 170. Vyrobené z vysoko kvalitnej Merino vlny z Nového Zélandu, veľmi príjemnej na telo. Vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť, hreje aj keď je vlhká, je odolná voči zápachu. Ide o produkt z obnoviteľných zdrojov. Termoprádlo z Merino vlny Vám prináša odolnosť proti zápachu, výborné termoregulačné vlastnosti a skvelý dizajn.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

2016 © PKsport    Created by KuB0