0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Ponožky

Merino vlna prádlo >> Ponožky
Vyhovuje 32 produktov - Zobrazjem od 1 do 15   
Vlnené ponožky Lasting HTV Lasting HTVLogo LAS

HTV

€ 7.90


Vlnené ponožky Lasting HTV. Silná predĺžená, trekingová ponožka obsahujúca materiál BB ACRYL a Merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. V päte, v holennéj časti a chodidle je trojvrstvový plyš, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohu pred otlakmi. Ponožka prefektne sedí na nohe vďaka elastickéj bandáži v časti nártu. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting SCK navrhnuté pre bežecké lyžovanie Lasting SCKLogo LAS

SCK

€ 9.40


Ponožky Lasting SCK navrhnuté pre bežecké lyžovanie. Silná dlhšia ponožka na bežky z trojvrstvového plyšu obsahujúci Merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu nohy a sklvalitňuje celkovú tepelnú bilanciu. Špička a päta je zosilnená ochrannými zónami, ktoré zabezpečujú pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných častiach. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting SWH navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding Lasting SWHLogo LAS

SWH

€ 12.40


Ponožky Lasting SWH navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Merino vlnená lyžiarska ponožka z dvojvrstvového plyšu. Jemný švík špičky a ľahké zovretie lemu poskytuje skvelý komfort pri lyžovaní. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, Achillové päty a holenná kosť sú zosilnené tvojitú vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Ponožky sú vysoko odolné proti opotrebeniu a majú vyborné termoizolačné vlastnosti. Zhrňovaniu ponožky zabraňuje koncový, stredne vysoký lem, ktorý neškrtí. Majú podporujúci predný náklon. Päta a špička je zosilnená strieborným vláknom. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting SWI navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding Lasting SWILogo LAS

SWI

€ 11.40


Ponožky Lasting SWI navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Merino lyžiarska ponožka z najkvalitnejšej Austrálskej merino vlny, ktorá zaručuje suchú pokožku a poskytuje výbornú tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Táto lyžiarska podkolienka je určená pre náročnejších lyžiarov. Konštrukcia týchto lyžiarských podkolienok do lyžiarskych topánok využíva striedanie niekoľkých druhov väzby a vytvára rôzne pôsobiace zóny zvyšujúce komfort pri nosení. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu, zvlášť zosilnené miesta tlaku. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, Achillové päty a holenná kosť sú zosilnené dvojvrstvovou plyšovou väzbou. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting SWN navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding Lasting SWNLogo LAS

SWN

€ 12.20


Ponožky Lasting SWN navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Lyžiarske podkolienky s nórskym vzorom sú veľmi teplé a určené do náročnejších podmienok. Maximálny komfort, ochranu s starostlivosť o nohu zabezpečuje hrejivý a makký dvojvrstvový plyšový úplet v kombinácii s trojvrstvovým plyšom na chodidle, päte a nárte. V oblasti nártu a holene je z úpletu elastická bandáž, ktorá zabezpečuje skvelú adaptáciu ponožky na nohe, dýchanie a odvod vlhka a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je široký, extrémne roztiažny, takže príjemne obopne nohu a netlačí. Tepelný komfort od -35°C do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Vlnené ponožky Lasting TXC Lasting TXCLogo LAS

TXC

€ 9.50


Vlnené ponožky Lasting TXC. Silná, zimná vyššia trekingová ponožka z trojvrstvového plyšu, obsahujúceho Merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu nohy a skvalitňuje celkovú tepelnú bilanciu. Materiál Siltex s obsahom iontov striebra, ktorý spomaľuje rast baktérií a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. V oblasti ohybu nohy a Achillovéj päty je ochranná zóna. Vhodná do -35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Vlnené ponožky Lasting WDL Lasting WDLLogo LAS

WDL

€ 6.20


Vlnené ponožky Lasting WDL. Dámske zosilnené krátke trekkingové ponožky obsahujúce merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorí pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celková ventiláciu nohy a skvalitňuje celkovú tepelnú bilanciu. Dvojvrstvový hladký úplet zabezpečuje vysokú mechanickú odolnosť. Vlna je vysoko antibakteriálna, taktiež redukuje nepríjemné pachy. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Vhodné do +5.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 6

Vlnené ponožky Lasting WHI navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting WHILogo LAS

WHI

€ 8.50


Vlnené ponožky Lasting WHI navrhnuté pre aktívny pohyb. Stredne silná predĺžená trekkingová ponožka obsahujúca merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Ponožka je pletená z dvojvrstvového hladkého úpletu. Achilovú pätu a špičku tvorí zisilnený dvojvrstvový plyš, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred otlakmi. Vlna je vysoko antibaktriálna a tiež redukuje pachy. Vhodná do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 6

Vlnené ponožky Lasting WKS navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting WKSLogo LAS

WKS

€ 6.10


Vlnené ponožky Lasting WKS navrhnuté pre aktívny pohyb. Tenká, krátka trekkingová ponožka obsahujúca merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu nohy a skvalitňuje celkovú tepelnú bilanciu. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Pätu a špičku tvorí dvojvrstvový hladký úplet, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť. Vlna je vysoko antibakteriálna, tektiež redukuje pachy. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 5

Vlnené ponožky Lasting WLS navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting WLSLogo LAS

WLS

€ 6.85


Vlnené ponožky Lasting WLS navrhnuté pre aktívny pohyb. Tenká trekkingová ponožka obsahujúca merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu a skavlitňuje tepelnú bilanciu. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Pätu a špičku tvorí dvojvrstvový hladký úplet, čo má za následok vyššiu mechanickú odolnosť. Vlna je vysoko antibaktriálna a tiež redukuje pachy. Vhodná do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Vlnené ponožky Lasting WSM Lasting WSMLogo LAS

WSM

€ 12.80


Vlnené ponožky Lasting WSM. Silná vyššia trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúca Merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcuc tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu nohy a skvalitňuje tepelnú bilanciu. Špička a päta je zosilnená ochrannými zónami, ktoré zabezpečujú pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných miestach. V oblasti nártu je elastická bandáž. Vhodné do -35°C

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 5

Vlnené ponožky Lasting WXL navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting WXLLogo LAS

WXL

€ 9.50


Vlnené ponožky Lasting WXL navrhnuté pre aktívny pohyb. Tenká predĺžená trekkingová ponožka obsahujúca merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Ponožka v špičke, chodidle a päte obsahuje materiál X-STATIC - silver fiber, ktorý pri nosení nepretržite uvoľňuje ionty striebra a tým likviduje baktérie. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu a skavlitňuje tepelnú bilanciu. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Pätu a špičku tvorí dvojvrstvový hladký úplet, čo má za následok vyššiu mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred otlakmi. Vlna je vysoko antibaktriálna a tiež redukuje pachy. Vhodná do +5°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TNW Lasting TNWLogo LAS

TNW

€ 7.10


Ponožky Lasting TNW. TNW sú trekkingové ponožky obsahujúce merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorí pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu nohy a skvalitňuje celkovú tepelnú bilanciu. Ponožka je pletená z jednovrstvového hladkého úpletu v časti okolo členkov a dvojvrstvového hladkého úpletu v chodidle. Elastické bandáž v okolí priehlavku zabezpečuje perfektné sadnutie ponožky na chodidle a zvyšuje výkon pri športe. Sieťované plochy rozmiestnené na ponožke zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Tepelný komfort od +5°C do +25°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 6

Slabá Merino lyžiarska podkolienka  Lasting SWL Lasting SWLLogo LAS

SWL

€ 10.60


Slabá Merino lyžiarska podkolienka Lasting SWL. V oblasti nártu a holennej kosti je úplet z elastickej bandáže, ktorá zabezpečuje skvelé prispôsobenie ponožky nohe, dýchanie a odvod vlhka a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne roztiažny, takže príjemne obopne nohu bez toho aby tlačil. Noha je chránená ochrannými zónami proti odratiu päty a špičky. Merino wool v kombinácii so syntetickým materiálom efektívne bojuje s baktériami a účinne eliminuje nežiadúce odratie chodidla. V lýtkovej časti je vzdušná sieťkovaná plocha. Teplotný komfort od -10°C do +15°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting STW vhodné na lyžovanie Lasting STWLogo LAS

STW

€ 11.80


Ponožky Lasting STW vhodné na lyžovanie. Maximálny komfort, ochranu a starostlivosť o nohu zabezpečí hrejivý a mäkký dvojvrstvový úplet na chodidle, nárte, holnnej kosti a lýtku. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne rozťiažny, takže príjemne obopne nohu bez toho aby ju tlačil. Noha došlapuje do mäkkého a je chránená ochranými zónami proti odretiu päty, únave, otlakom na nárte a lýtku. Merino Wool v kombinácii so syntetickými materiálmi efektívne bojuje s baktériami a eliminuje nežiadúce odieranie. V lýtkovej časti je vzdušná sieťovaná plocha. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

2016 © PKsport    Created by KuB0