0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Nohavice

Mestský outdoor >> Nohavice
Vyhovuje 4 produktov - Zobrazjem od 1 do 4   

Stretchové nohavice pánske MILO VINO Milo VinoLogo MIL

Vino

€ 72.16


Stretchové nohavice pánske MILO VINO. Sú to jedny z absolútne najpredávanejších nohavíc od firmy MILO. Bezkonkurenčná tkanina EXTENDO je stretchová, odolná, rýchlo schne a zabezpečuje transport telesnej vlhkosti preč od tela. Pre novú sezónu bola tkanina vylepšená o DWR úpravu, vďaka ktorej je odolnosť voči vode vyššia. Navrhnutý strih nohavíc využijete pri rôznych aktivitách, bez toho, aby Vás obmedzoval v pohybe. Nohavice sa osvedčia pri krátkych trekoch, behu a na bežné nosenie do mesta.

Veľkosti: L, XXL   Farebných variantov: 1

Stretchové nohavice dámske MILO VINO Lady Milo Vino LadyLogo MIL

Vino Lady

€ 72.16


Stretchové nohavice dámske MILO VINO Lady. Sú to jedny z absolútne najpredávanejších nohavíc od firmy MILO. Tkanina EXTENDO je stretchová, odolná, rýchlo schne a zabezpečuje transport telesnej vlhkosti preč od tela. Pre novú sezónu bola tkanina vylepšená o DWR úpravu, vďaka ktorej je odolnosť voči vode vyššia. Navrhnutý strih nohavíc využijete pri rôznych aktivitách, bez toho, aby Vás obmedzoval v pohybe. Nohavice sa osvedčia pri krátkych trekoch, behu a na bežné nosenie do mesta.

Veľkosti: L, XXL   Farebných variantov: 2

Lezecké nohavice Milo Loyc Lady Milo Loyc LadyLogo MIL

Loyc Lady

€ 62.30


Lezecké nohavice Milo Loyc Lady. Vhodné i na každodenné nosenie. Ťažká bavlna s pridaním vlákna Spandex je klasické riešenie, ktoré zaručuje skvelý vzhľad, dobré pohodlie a dlhú trvácnosť. Hmotnosť 500g.

Veľkosti: S, M   Farebných variantov: 1

Pohodlné, odolné nohavice Zajo Air LT W Pants Zajo Air LT W PantsLogo ZAJ

Air LT W Pants

- Zľava 26%
€ 99.83
€ 134.90


Pohodlné, odolné nohavice Zajo Air LT W Pants. Kopírujú ženskú postavu a vďaka mikroflíšovej výstuži v páse sa nosia ešte pohodlnejšie. Tieto softshellové nohavice sú vynikajúcou voľbou na každodenné nosenie po celý rok v meste či v prírode. Air LT Women’s Pants sú vytvorené z elastického materiálu s vodoodpudivou úpravou (DWR) a s vystuženým spodkom. Laserom rezané otvory na seamless vrecká a unikátny 3D strih nohavíc Vám zabezpečia maximálny komfort pri pohybe. Hmotnosť: 332g

Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL   Farebných variantov: 2

2016 © PKsport    Created by KuB0