0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Trekking

Športové ponožky >> Trekking
Vyhovuje 33 produktov - Zobrazjem od 16 do 30   
Ponožky Lasting XOS Lasting XOSLogo LAS

XOS

€ 6.60


Ponožky Lasting XOS. XOS je priedušná antibakteriálna tenká trekkingová ponožka, obsahujúca špeciálne štvorkanálikové vodoodpudivé vlákno Coolmax - polyester. Vďaka nemu rýchlo odvádza telesnú vlhkosť z ponožky a tým zvyšuje výkon a pohodlie pri športe či chôdzi. Antibakteriálna polypropylénová priadza obsahujúca ionty striebra je vpletená v špičke, chodidle a päte ponožky. Chodidlo je tvorené dvojvrstvovým hladkým úpletom pre dokonalé sadnutie na nohe. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Špička je zošitá jemným švom Rosso. Ponožka je zakončená širokým elastickým krížikovým lemom s mäkkým zovretím. Vhodné do +30 °C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting CXS Lasting CXSLogo LAS

CXS

€ 5.50


Ponožky Lasting CXS. CXS je športová, trekkingová, tenká ponožka z bavlny a špeciálnej polypropylénovej priadze s obsahom iontov striebra, ktorá spomaluje rast baktérii a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Antibakteriálna priadza je vpletená v špičke, chodidle a päte ponožky. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožka je zakončená elastickým krížikovým lemom s mäkkým zovretím. Špička je zošitá jemným švom Rosso. Vhodná pre všetky druhy športu i na bežné nosenie pri teplotách do +30 °C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting CXL Lasting CXLLogo LAS

CXL

€ 6.50


Ponožky Lasting CXL. CXL je priedušná, tenká, športová, trekkingová ponožka z bavlny a špeciálnej polypropylénovej priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľuje rast baktérií a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Antibakteriálna priadza je rozmiestnená v špičke, chodidle a päte ponožky. V oblasti nártu sú sieťované zóny, ktoré zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožka je vhodná do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TPC Lasting TPCLogo LAS

TPC

€ 5.10


Ponožky Lasting TPC. TPC je slabá kratšia trekkingová ponožka z bavlny a špeciálnej polypropylénovej priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepriíjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Antibakteriálna priadza je rozmiestnená v špičke, chodidle a päte. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Bezšvýková špička zabezpečuje komfort pri nosení. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting TKI Lasting TKILogo LAS

TKI

€ 5.30


Ponožky Lasting TKI. TKI je stredne slabá, kratšia trekkingová ponožka obsahujúca materiál BB ACRYL, bavlnu a špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnaváhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Horná časť ponožky je z jednovrstvového hladkého úpletu. V celom chodidle je dvojvrstvový plyš. čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred otlakmi. V špičke sa nachádza ochranná zóna, nad nártom je zóna podporujúca predný náklon nohy. Tepelný komfort od +5°C do +25°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 5

Ponožky Lasting TRH Lasting TRHLogo LAS

TRH

€ 6.10


Ponožky Lasting TRH. TRH je jednoduchá hladká vyššia trekkingová ponožka z jednovrstvového hladkého úpletu, ktorý obsahuje špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomalujú rast baktérií a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Ďalej obsahuje štvorkanalikové voduodpudivé vlákno COOLMAX - polyester, vďaka ktorému veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť z pokožky a tým zvyšuje výkon a pohodlie pri športe,a lebo chôdzi. Špička a päta je zosilnená dvojvrstvovým hladkým plyšom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných miestach. Tepelný komfort od +5°C do +25°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TCL Lasting TCLLogo LAS

TCL

€ 5.50


Ponožky Lasting TCL. TCL je stredne slabá predĺžená trekkingová ponožka obsahujúca materiál BB ACRYL - acrylic, bavlnu a špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Horná časť ponožky je z jednovrstvového hladkého úpletu. V celom chodidle je dvojvrstvový plyš, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred otlakmi. V špičke je ochranná zóna, nad nártom je zóna podporujúca ohybnosť nohy do predu. Tepelný komfort od +15°C do +35°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 5

Ponožky Lasting TCC Lasting TCCLogo LAS

TCC

€ 5.10


Ponožky Lasting TCC. TCC je stredne silná trekkingová ponožka obsahujúca bavlnu s SILTEX - polypropylene, ktorý zabarňuje tvorbe a množeniu baktérií a pliesní, redukuje nepríjemné pachy a odvádza pot od pokožky. Je zapletený v špičke a päte. Ochranné zóny na špičke a päte tvorí trojvrstvový plyš, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred otlakmi. Elastická bandáž v okolí členku zabraňuje zhrňovaniu ponožky pri nosení. Tepelný komfort od +5°C do +25°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 4

Ponožky Lasting TRA Lasting TRALogo LAS

TRA

€ 4.60


Ponožky Lasting TRA. Stredne silné trekkingové ponožky z bavlny a špeciálnej polypropylénovej priadze s obsahom iontov striebra, ktorá spomaľuje rats baktérií a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Antibakteriálna priadza je rozmiestnená v špičke, päte a v chodidle. Elastická bandáž v okolí nártu a členku zebezpečuje perfektné sadnutie ponožky na chodidlo zvyšuje výkon pri sporte. Sieťovaná plocha v oblasti nártu zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

Ponožky Lasting TRD Lasting TRDLogo LAS

TRD

€ 5.80


Ponožky Lasting TRD. Silnejšia, predĺžená trekkingová ponožka obsahujúca materiál BB ACRYL, bavlnu a SILTEX. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Elastická bandáž okolo členku a v chodidle zabraňuje shrňovaniu ponožky pri nosení. Ponožka je pletená z jednovrstvového hladkého úpletu. Po celej dĺžke chodidla sa nachádzajú ochranné zóny. Ponožka je zakončená širokým zebrovaným elastickým lemom s mäkkým zovretím. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 2

Ponožky Lasting TRP Lasting TRPLogo LAS

TRP

€ 7.10


Ponožky Lasting TRP. Stredne silné, trekkingové ponožky z dvojvrstvového hladkého úpletu obsahujúceho POLYCOLON a SILTEX, ktorý bráni tvorbe a monoženiu baktérií a pliesní, redukuje nepríjemné pachy a odvádza pot od pokožky a je zapletený v špičke a päte. Ochranné zóny na špičke a päte tvorí trojvrstvový plyš, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred otlakmi. Elastická bandáž v okolí členku zabraňuje shrňovaniu ponožky pri nosení. V oblasti nártu sa nachádza zóna podporujúca predný náklon, sieťované plochy rozmiestnené na ponožke zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting HMA Lasting HMALogo LAS

HMA

€ 7.70


Ponožky Lasting HMA. Silná zimná trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúca materiál BB ACRYL a špeciálne polypropylénové vlákno s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Holenná, lýtková časť a Achillová päta ponožky je z trojvrstvového plyšu. V oblasti nártu je elastická bandáž. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting HMD Lasting HMDLogo LAS

HMD

€ 7.25


Ponožky Lasting HMD. Silná zimná trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúca materiál BB ACRYL a špeciálne polypropylénové vlákno s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Holenná, lýtková časť a Achillová päta ponožky je z trojvrstvového plyšu. V oblasti nártu je elastická bandáž. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Ponožky Lasting HMC Lasting HMCLogo LAS

HMC

€ 5.75


Ponožky Lasting HMC. Silná zimná trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúca materiál BB ACRYL a špeciálne polypropylénové vlákno s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Holenná, lýtková časť a Achillová päta ponožky je z trojvrstvového plyšu. V oblasti nártu je elastická bandáž. Tepelný komfort od -10°C do +10°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 3

Jednoduchá hladká vyššia ponožka Lasting DCA Lasting DCALogo LAS

DCA

€ 6.40


Jednoduchá hladká vyššia ponožka Lasting DCA. Z jednovrstvového hladkého úpletu, ktorý obsahuje štvorkanálové voduodpudivé vlákno Coolmax - polyester, vďaka, ktorému veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť z ponožky a tým zvyšuje výkon a pohodlie pri celodennom nosení. Špička a päta je zosilnená dvojvrstvovým hladkým úpletom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných miestach. Teplotný komfort od +15 do +30°C.

Veľkosti: S, M, L, XL   Farebných variantov: 1

2016 © PKsport    Created by KuB0