Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting KNT

Športové ponožky >> Trekking >> Uni Sex
Ponožky Lasting KNT navrhnuté pre turistiku Lasting KNT
ks

KNT

€ 5.80


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting KNT navrhnuté pre turistiku. Silná zimná, vyššia trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúci materiál BB ACRYL a špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľuje rast baktérií a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Holenná a lýtková časť a časť Achillovéj päty je z trojvrstvového plyšu. V oblasti nártu je elastická bandáž. Tepelný komfort od -10°C do +10°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Dvojvrstvový pliš
Elestická bandage
Trojvrstvový pliš
Jemné šitie
Celodenné aktivity
Turistika
 

Materiál
53% BB ACRYL - 100% akryl, 35% SILTEX - 100% polypropylénové mikrovlákno, 7% polyamid, 5% LYCRA -elastan 
BB ACRYL® - 100% akryl Lasting vyvinul túto vynikajúcu akrylovú priadzu, ktorá Vám zaručuje výnimočný komfort a ochranu. Je upravená pre zlepšenú ochranu proti pľuzgierom a tepelnej izolácii.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting KNT farba 816
816
Lasting KNT farba 2
2
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0