Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting SNB

Športové ponožky >> Snowboarding >> Uni Sex
Ponožky Lasting SNB navrhnuté pre snowboarding Lasting SNB
ks

SNB

€ 9.99


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting SNB navrhnuté pre snowboarding. Podkolienky zaručujú vynimočný komfort a ochranu. Sú upravené pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, Achillové päty sú zosilnené dvojitou vrstvou materiálu, ktorý tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Jemný šev špičky a ľahké zovretie lemu poskytuje komfort pri snowbordovaní. Ponožky majú zónu podporujúcu prendý náklon. Päty a špičky sú zosilnené vláknami striebra. Tepelný komfort od -35°C do +5°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Ochranná zóna
Jednovrstvový plišový úplet
Dvojvrstvový pliš
Jemné šitie
Lyžovanie
Bežky
Snowboarding
 

Materiál
40% BB ACRYL® – 100% akryl, 22% THERMOLITE®, 12% SILTEX - polypropylén, 16% polyamid, 5% LYCRA - elastan, 5% POLYCOLON 
BB ACRYL® - 100% akryl Lasting vyvinul túto vynikajúcu akrylovú priadzu, ktorá Vám zaručuje výnimočný komfort a ochranu. Je upravená pre zlepšenú ochranu proti pľuzgierom a tepelnej izolácii.
THERMOLITE® - 100% polyester Poskytuje teplo a zvyšuje tepelnú pohodu pri nosení bez navýšenia hmotnosti materiálu. Rýchlo sa zahrieva a teplo ďalej udržuje vďaka ojedinelej technológii dutého vlákna. Odvod telesných pár pre zachovanie optimálneho tepelného komfortu. Odolné proti ple
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting SNB farba 902
902
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0