Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting SNL

Športové ponožky >> Snowboarding >> Dámske
Ponožky Lasting SNL navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding Lasting SNL
ks

SNL

€ 9.50


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting SNL navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Podkolienky sú vyrobené s použitím vnútorných plyčových očiek, ktoré pokrývajú celú vnútornú plochu. Plyšové očká výborne transportujú vlhkosť a udržujú veľké množstvo vzduchu, ktorý pôsobí ako dokonalá tepelná izolácia. Elastická bandáž zabraňuje posúvaniu podkolienky v lyžiarskej topánke. Podkolienky sú ukončené stredne vysokým lemom. Tieto podkolienky sú zo stredne tučnej pleteniny. Tepelný komfort od -35°C do +5°C. 

Technológia
Dvojvrstvový pliš
Elestická bandage
Jemné šitie
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Bežky
Snowboarding
 

Materiál
53% BB ACRYL - 100% akryl, 35% SILTEX - 100% polypropylénové mikrovlákno, 7% polyamid, 5% LYCRA -elastan 
BB ACRYL® - 100% akryl Lasting vyvinul túto vynikajúcu akrylovú priadzu, ktorá Vám zaručuje výnimočný komfort a ochranu. Je upravená pre zlepšenú ochranu proti pľuzgierom a tepelnej izolácii.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting SNL farba 906
906
Lasting SNL farba 803
803
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0