Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting SWH

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Ponožky Lasting SWH navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding Lasting SWH
ks

SWH

€ 12.40


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting SWH navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Merino vlnená lyžiarska ponožka z dvojvrstvového plyšu. Jemný švík špičky a ľahké zovretie lemu poskytuje skvelý komfort pri lyžovaní. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, Achillové päty a holenná kosť sú zosilnené tvojitú vrstvou materiálu, ktorá tvorí tlmiacu vrstvu pred otlakmi. Ponožky sú vysoko odolné proti opotrebeniu a majú vyborné termoizolačné vlastnosti. Zhrňovaniu ponožky zabraňuje koncový, stredne vysoký lem, ktorý neškrtí. Majú podporujúci predný náklon. Päta a špička je zosilnená strieborným vláknom. Tepelný komfort od -35°C do +5°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Ochranná zóna
Dvojvrstvový hladký úplet
Dvojvrstvový pliš
Cirkulácia vzduchu a transport vlhkosti
Jemné šitie
Lyžovanie
Bežky
Snowboarding
Polovníctvo
 

Materiál
70% Merino vlna, 10% SILTEX, 15% polyamid, 5% LYCRA - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting SWH farba 902
902
Lasting SWH farba 905
905
Lasting SWH farba 906
906
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0