Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting SWI

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Ponožky Lasting SWI navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding Lasting SWI
ks

SWI

€ 11.40


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting SWI navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Merino lyžiarska ponožka z najkvalitnejšej Austrálskej merino vlny, ktorá zaručuje suchú pokožku a poskytuje výbornú tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Táto lyžiarska podkolienka je určená pre náročnejších lyžiarov. Konštrukcia týchto lyžiarských podkolienok do lyžiarskych topánok využíva striedanie niekoľkých druhov väzby a vytvára rôzne pôsobiace zóny zvyšujúce komfort pri nosení. Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu, zvlášť zosilnené miesta tlaku. Najviac zaťažené zóny chodidla, špičky, Achillové päty a holenná kosť sú zosilnené dvojvrstvovou plyšovou väzbou. Tepelný komfort od -35°C do +5°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Ochranná zóna
Elestická bandage
Trojvrstvový pliš
Jemné šitie
Lyžovanie
Bežky
Snowboarding
 

Materiál
70% Merino vlna, 10% SILTEX, 15% polyamid, 5% LYCRA - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting SWI farba 902
902
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0