Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting SWN

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Ponožky Lasting SWN navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding Lasting SWN
ks

SWN

€ 12.20


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting SWN navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Lyžiarske podkolienky s nórskym vzorom sú veľmi teplé a určené do náročnejších podmienok. Maximálny komfort, ochranu s starostlivosť o nohu zabezpečuje hrejivý a makký dvojvrstvový plyšový úplet v kombinácii s trojvrstvovým plyšom na chodidle, päte a nárte. V oblasti nártu a holene je z úpletu elastická bandáž, ktorá zabezpečuje skvelú adaptáciu ponožky na nohe, dýchanie a odvod vlhka a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je široký, extrémne roztiažny, takže príjemne obopne nohu a netlačí. Tepelný komfort od -35°C do +5°C. 

Technológia
Trojvrstvový pliš
Ochranná zóna
Trojvrstvový pliš
Jemné šitie
Lyžovanie
Bežky
Snowboarding
 

Materiál
85% Merino vlna, 10% SILTEX - 100% polypropylénové vlákno, 5% LYCRA - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting SWN farba 903
903
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0