Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting TKH

Športové ponožky >> Trekking >> Uni Sex
Ponožky Lasting TKH Lasting TKH
ks

TKH

€ 7.40


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting TKH. Silnejšia hladká, trekkingová ponožka z dvojvrstvového plyšu, obsahujúca špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérií a pliesní, potlačujú nepríjemné pachy a udržujú rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. na holennéj a lýtkovéj časti sú ochranné zóny. Špička a päta sú zosilnené trojvrstvovým hladkým plyšom, ktorý zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhú životnosť ponožky na najviac namáhaných častiach. Tepelný komfort od -10°C do +10°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Ochranná zóna
Dvojvrstvový pliš
Trojvrstvový pliš
Jemné šitie
Turistika
Celodenné aktivity
Bežky
Polovníctvo
 

Materiál
33% BB ACRYL® – 100% akryl, 55% SILTEX - 100% polypropylénové vlákno, 9% polyamid, 3% LYCRA  
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
BB ACRYL® - 100% akryl Lasting vyvinul túto vynikajúcu akrylovú priadzu, ktorá Vám zaručuje výnimočný komfort a ochranu. Je upravená pre zlepšenú ochranu proti pľuzgierom a tepelnej izolácii.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting TKH farba 816
816
Lasting TKH farba 620
620
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0