Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting TKL

Športové ponožky >> Trekking >> Uni Sex
Ponožky Lasting TKL navrhnuté pre turistiku Lasting TKL
ks

TKL

€ 4.60


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting TKL navrhnuté pre turistiku. Stredne slabá predĺžená trekingová ponožka obsahujúca bavlnu a špeciálne polypropylénové priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rats baktérií a pliesní a potlačujú nepríjemné pachy, udržujú rovnováho pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Horná časť ponožky je z jednovrstvového hladkého úpletu. V celom chodidle je dvojvrstvový plyš, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred odtlakmi. V špičke sa machádza ochranná zóna, nad nártom zóna podporujúca predný náklon. Tepelný komfort od +15°C do +35°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Dvojvrstvový hladký úplet
Ochranná zóna
Jednovrstvový plišový úplet
Jemné šitie
Polovníctvo
 

Materiál
59% bavlna, 26% SILTEX - polypropylén, 10% polyamid, 5% LYCRA - elastan 
ČESANÁ BAVLNA "Tento druh bavlny dosahuje najvyššiu kvalitu, pretože prechádza ďalším procesom ""česania"" tak, aby ostali iba dlhšie vlákna. Týmto sa zlepšuje jemnosť a sila priadze. Na dotyk je jemná a mäkká."
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.

Galéria
Lasting TKL farba 620
620
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0