Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting TSS

Športové ponožky >> Aktívny šport >> UNI Sex
Ponožky Lasting TSS navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting TSS
ks

TSS

€ 4.40


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting TSS navrhnuté pre aktívny pohyb. Vlákna prírodného bambusu majú antibakteriálny a protipliesňový efekt. Bambusové vlákno má prirodzenú vysokú saciu schopnosť a preto veľmi dobre odvádza vlhkosť, prepúšťa k nohám čerstvý vzduch a nelepí sa na kožu. Ponožka je veľmi pohodlná na nosenie, zabraňuje tvorbe baktérií a pliesní. Ponožky z bambusu, alebo z bambusových vlákien sú využívané vo vrcholovom športe a sú vhodné aj pre fyzicky náročné pracovné pozície. Tepelný komfort od +15°C do +35°C. 

Technológia
Vzdušná sieťovaná plocha
Cirkulácia vzduchu a transport vlhkosti
Dvojvrstvový hladký úplet
Jemné šitie
Ochranná zóna
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Celodenné aktivity
Yachting
Golf
 

Materiál
85% BAMBOO, 10% SILTEX - polypropylén, 5% LYCRA - elastan 
Bamboo Je to ekologický materiál, ktorého vlákno sa získava z bambusu. Bambus je spracovaný pri vysokej teplote a potom sa rozdrvý na bambusové práškové drevené uhlie, ktoré je difúziou spracovaný do vláknitej štruktúry pri žmýkaní. V porovnaní s inými druhmi vlákien, toto spája dobré vlastnosti pre ochranu prostredie, dobrú priedušnosť, jedinečnú flexibilitu, okamžitú hygroskopickosť a dobtú hutnosť. Tie najlepšie vlastnosti výrobkov z prírodných bambusových vlákien, sú chlad, mäkkosť, ale aj dobrá absorpcia vlhkosti a dlhotrvajúca stálosť farieb. Bamboo Stretch je obohatený o elastické vlákna.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.

Galéria
Lasting TSS farba 1
1
Lasting TSS farba 900
900
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0