Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting TWW

Športové ponožky >> Trekking >> Uni Sex
Ponožky Lasting TWW navrhnuté pre turistiku Lasting TWW
ks

TWW

€ 6.40


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting TWW navrhnuté pre turistiku. Stredne silné, celoročné, trekkingové ponožky predĺženej dĺžky tvorené jednovrstvovým hladkým úpletom z mikrovlákna BORGOLON, ktorý za každých podmienok udržuje prirodzenú bakteriálnu rovnováhu na pokožke nohy. V holennej oblasti, v chodidle a špičke sa nachádzajú funkčné ochranné zóny z jednovrstvového plyšu, ktorý zabezpečuje stabilitu a komfort pri športe i bežnom nosení na najviac namáhaných miestach. Tepelný komfort od -10°C do +10°C. 

Technológia
Ľavá + Pravá
Jednovrstvový hladký úplet
Ochranná zóna
Jednovrstvový plišový úplet
Elestická bandage
Ochranná zóna
Jemné šitie
Lezenie
Beh
Cyklistika
Turistika
Celodenné aktivity
 

Materiál
65% BORGOLON - polyamid, 30% POLYCOLON - polypropylén, 5% LYCRA - elastan 
POLYCOLON® - 100% polypropylen Polypropylén najvyššej kvality od firmy Schoeller Rakousko. Polycolon podporuje Váš výkon a udržuje Vaše nohy suché po dlhú dobu, bez ohľadu na to ako sa potíte. Je veľmi ľahký a mechanicky odolný. Polycolon je hydrofóbny materiál a schne veľmi rýchlo.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové
Borgolon Veľmi pružné, trvanlivé, polyamidové syntetické vlákno s najvyššou odolnosťou proti ťahu, trhaniu a oderu. Je známe aj pod obchodným menom Nylon a Perlon. Len minimálne prijíma vlhkosť a má schopnosť odvádzať ju von z ponožky. Každé vypranie zvyšuje trvanlivosť tkanín. Pri ponožkách sa pridáva hlavne pre zvýšenie pevnosti záťažových miest ako sú päty a špičky, a taktiež do tela ponožky.

Galéria
Lasting TWW farba 900
900
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0