Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting TXC

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Vlnené ponožky Lasting TXC Lasting TXC
ks

TXC

€ 9.50


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Vlnené ponožky Lasting TXC. Silná, zimná vyššia trekingová ponožka z trojvrstvového plyšu, obsahujúceho Merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu nohy a skvalitňuje celkovú tepelnú bilanciu. Materiál Siltex s obsahom iontov striebra, ktorý spomaľuje rast baktérií a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Ponožka je upravená pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. V oblasti ohybu nohy a Achillovéj päty je ochranná zóna. Vhodná do -35°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Trojvrstvový pliš
Elestická bandage
Ochranná zóna
Jemné šitie
Turistika
Bežky
Celodenné aktivity
Polovníctvo
 

Materiál
30% Merino vlna, 30% BB ACRYL® – 100% akryl, 20% SILTEX - 100% polypropylénové mikrovlákno, 15% polyamid, 5% LYCRA 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
BB ACRYL® - 100% akryl Lasting vyvinul túto vynikajúcu akrylovú priadzu, ktorá Vám zaručuje výnimočný komfort a ochranu. Je upravená pre zlepšenú ochranu proti pľuzgierom a tepelnej izolácii.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting TXC farba 900
900
Lasting TXC farba 620
620
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0