Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting WDL

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> Dámske
Vlnené ponožky Lasting WDL Lasting WDL
ks

WDL

€ 6.20


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Vlnené ponožky Lasting WDL. Dámske zosilnené krátke trekkingové ponožky obsahujúce merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorí pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celková ventiláciu nohy a skvalitňuje celkovú tepelnú bilanciu. Dvojvrstvový hladký úplet zabezpečuje vysokú mechanickú odolnosť. Vlna je vysoko antibakteriálna, taktiež redukuje nepríjemné pachy. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Vhodné do +5. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Dvojvrstvový pliš
Cirkulácia vzduchu a transport vlhkosti
Jemné šitie
Lezenie
Beh
Cyklistika
Turistika
Celodenné aktivity
 

Materiál
75% Merino vlna, 10% SILTEX - polypropylén, 10% polyamid, 5% LYCRA - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting WDL farba 904
904
Lasting WDL farba 900
900
Lasting WDL farba 409
409
Lasting WDL farba 309
309
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0