Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting WHI

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Vlnené ponožky Lasting WHI navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting WHI
ks

WHI

€ 8.50


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Vlnené ponožky Lasting WHI navrhnuté pre aktívny pohyb. Stredne silná predĺžená trekkingová ponožka obsahujúca merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Ponožka je pletená z dvojvrstvového hladkého úpletu. Achilovú pätu a špičku tvorí zisilnený dvojvrstvový plyš, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred otlakmi. Vlna je vysoko antibaktriálna a tiež redukuje pachy. Vhodná do +5°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Dvojvrstvový hladký úplet
Ochranná zóna
Dvojvrstvový pliš
Jemné šitie
Lezenie
Beh
Cyklistika
Turistika
Celodenné aktivity
Polovníctvo
 

Materiál
70% Merino vlna, 15% SILTEX - polypropylén, 10% polyamid, 5% LYCRA - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.

Galéria
Lasting WHI farba 900
900
Lasting WHI farba 620
620
Lasting WHI farba 721
721
Lasting WHI farba 699
699
Lasting WHI farba 699
699
Lasting WHI farba 8
8
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0