Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting WKS

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Vlnené ponožky Lasting WKS navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting WKS
ks

WKS

€ 6.10


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Vlnené ponožky Lasting WKS navrhnuté pre aktívny pohyb. Tenká, krátka trekkingová ponožka obsahujúca merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu nohy a skvalitňuje celkovú tepelnú bilanciu. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Pätu a špičku tvorí dvojvrstvový hladký úplet, čo má za následok vysokú mechanickú odolnosť. Vlna je vysoko antibakteriálna, tektiež redukuje pachy. Tepelný komfort od +15°C do +35°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Cirkulácia vzduchu a transport vlhkosti
Vzdušná sieťovaná plocha
Jemné šitie
Dvojvrstvový hladký úplet
Lezenie
Beh
Cyklistika
Turistika
Celodenné aktivity
 

Materiál
70% Merino vlna, 15% SILTEX - polypropylén, 10% polyamid, 5% LYCRA - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting WKS farba 900
900
Lasting WKS farba 499
499
Lasting WKS farba 89
89
Lasting WKS farba 689
689
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0