Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting WXL

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Vlnené ponožky Lasting WXL navrhnuté pre aktívny pohyb Lasting WXL
ks

WXL

€ 9.50


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Vlnené ponožky Lasting WXL navrhnuté pre aktívny pohyb. Tenká predĺžená trekkingová ponožka obsahujúca merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Ponožka v špičke, chodidle a päte obsahuje materiál X-STATIC - silver fiber, ktorý pri nosení nepretržite uvoľňuje ionty striebra a tým likviduje baktérie. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu a skavlitňuje tepelnú bilanciu. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Pätu a špičku tvorí dvojvrstvový hladký úplet, čo má za následok vyššiu mechanickú odolnosť a ochranu nohy pred otlakmi. Vlna je vysoko antibaktriálna a tiež redukuje pachy. Vhodná do +5°C. 

Technológia
Vzdušná sieťovaná plocha
Dvojvrstvový hladký úplet
Cirkulácia vzduchu a transport vlhkosti
Jemné šitie
Lezenie
Beh
Cyklistika
Turistika
Celodenné aktivity
Polovníctvo
 

Materiál
70% Merino vlna, 13% polyamid, 10% X-STATIC, 7% Lycra - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
X-STATIC® - 85% polyamid+15% stříbro Polyamidové vlákno potiahnuté vrstvou čistého prírodného striebra. Najlepšia antimikrobiologická ochrana, ktorá nikdy nevyprchá. X-Static nepretržite uvoľňuje ionty striebra, ktoré narušia molekulárnu štruktúru baktérií, týmto eliminuje vodík v DNA, baktérie nemôžu dýchať a preto zanikajú. Ďalšou ojedinelou vlastnosťou vlákna X-Static je schopnosť absorbovať statické a elektrické výboje, je teda antistatické. Chodidlo obsahuje viac ako 7000 nervových zakončení, telo používa tieto nervy k vysielaniu elektrických signálov, vďaka skutočnosti, že striebro je najvodivejší prvok, X-Static absorbuje tiež tieto signály. Ako náhle elektrické výboje prechádzajú striebrom, vytvára sa okolo ponožky magnetické pole, ktoré zlepšuje krvný obeh.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting WXL farba 900
900
Lasting WXL farba 900
900
Lasting WXL farba 620
620
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0