Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting CXS

Športové ponožky >> Trekking >> Uni Sex
Ponožky Lasting CXS Lasting CXS
ks

CXS

€ 5.50


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting CXS. CXS je športová, trekkingová, tenká ponožka z bavlny a špeciálnej polypropylénovej priadze s obsahom iontov striebra, ktorá spomaluje rast baktérii a pliesní, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Antibakteriálna priadza je vpletená v špičke, chodidle a päte ponožky. Po celej oblasti nártu je sieťovaná plocha, ktorá zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožka je zakončená elastickým krížikovým lemom s mäkkým zovretím. Špička je zošitá jemným švom Rosso. Vhodná pre všetky druhy športu i na bežné nosenie pri teplotách do +30 °C. 

Technológia
Lezenie
Beh
Cyklistika
Turistika
Celodenné aktivity
 

Materiál
75% COTTON - polyester, 13% polyamid, 7% LYCRA - elastan, 5% X-Static - vlákno zo striebra 
X-STATIC® - 85% polyamid+15% stříbro Polyamidové vlákno potiahnuté vrstvou čistého prírodného striebra. Najlepšia antimikrobiologická ochrana, ktorá nikdy nevyprchá. X-Static nepretržite uvoľňuje ionty striebra, ktoré narušia molekulárnu štruktúru baktérií, týmto eliminuje vodík v DNA, baktérie nemôžu dýchať a preto zanikajú. Ďalšou ojedinelou vlastnosťou vlákna X-Static je schopnosť absorbovať statické a elektrické výboje, je teda antistatické. Chodidlo obsahuje viac ako 7000 nervových zakončení, telo používa tieto nervy k vysielaniu elektrických signálov, vďaka skutočnosti, že striebro je najvodivejší prvok, X-Static absorbuje tiež tieto signály. Ako náhle elektrické výboje prechádzajú striebrom, vytvára sa okolo ponožky magnetické pole, ktoré zlepšuje krvný obeh.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové
ČESANÁ BAVLNA "Tento druh bavlny dosahuje najvyššiu kvalitu, pretože prechádza ďalším procesom ""česania"" tak, aby ostali iba dlhšie vlákna. Týmto sa zlepšuje jemnosť a sila priadze. Na dotyk je jemná a mäkká."

Galéria
Lasting CXS farba 900
900
Lasting CXS farba 1
1
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0