Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting TNW

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Ponožky Lasting TNW Lasting TNW
ks

TNW

€ 7.10


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting TNW. TNW sú trekkingové ponožky obsahujúce merino vlnu, čo je unikátny prírodný materiál, ktorí pri navlhnutí generuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jednoduchá väzba na nárte zlepšuje celkovú ventiláciu nohy a skvalitňuje celkovú tepelnú bilanciu. Ponožka je pletená z jednovrstvového hladkého úpletu v časti okolo členkov a dvojvrstvového hladkého úpletu v chodidle. Elastické bandáž v okolí priehlavku zabezpečuje perfektné sadnutie ponožky na chodidle a zvyšuje výkon pri športe. Sieťované plochy rozmiestnené na ponožke zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Tepelný komfort od +5°C do +25°C. 

Technológia
Lezenie
Beh
Cyklistika
Turistika
Celodenné aktivity
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
 

Materiál
75% Merino vlna, 10% SILTEX - polypropylene, 10% POLYAMIDE, 5% LYCRA - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.

Galéria
Lasting TNW farba 983
983
Lasting TNW farba 98
98
Lasting TNW farba 498
498
Lasting TNW farba 668
668
Lasting TNW farba 398
398
Lasting TNW farba 698
698
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0