Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting SWL

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Slabá Merino lyžiarska podkolienka  Lasting SWL Lasting SWL
ks

SWL

€ 10.60


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Slabá Merino lyžiarska podkolienka Lasting SWL. V oblasti nártu a holennej kosti je úplet z elastickej bandáže, ktorá zabezpečuje skvelé prispôsobenie ponožky nohe, dýchanie a odvod vlhka a vytvára vzduchové bubliny, ktoré zlepšujú izolačné vlastnosti. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne roztiažny, takže príjemne obopne nohu bez toho aby tlačil. Noha je chránená ochrannými zónami proti odratiu päty a špičky. Merino wool v kombinácii so syntetickým materiálom efektívne bojuje s baktériami a účinne eliminuje nežiadúce odratie chodidla. V lýtkovej časti je vzdušná sieťkovaná plocha. Teplotný komfort od -10°C do +15°C.  

Technológia
Lyžovanie
Bežky
Snowboarding
Lezenie
Turistika
 

Materiál
70% MERINO WOOL, 25% POLYAMIDE, % LYCRA - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting SWL farba 98
98
Lasting SWL farba 903
903
Lasting SWL farba 498
498
Lasting SWL farba 689
689
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0