Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting STW

Merino vlna prádlo >> Ponožky >> UNI Sex
Ponožky Lasting STW vhodné na lyžovanie Lasting STW
ks

STW

€ 11.80


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting STW vhodné na lyžovanie. Maximálny komfort, ochranu a starostlivosť o nohu zabezpečí hrejivý a mäkký dvojvrstvový úplet na chodidle, nárte, holnnej kosti a lýtku. Vrchný lem ponožky je široký a extrémne rozťiažny, takže príjemne obopne nohu bez toho aby ju tlačil. Noha došlapuje do mäkkého a je chránená ochranými zónami proti odretiu päty, únave, otlakom na nárte a lýtku. Merino Wool v kombinácii so syntetickými materiálmi efektívne bojuje s baktériami a eliminuje nežiadúce odieranie. V lýtkovej časti je vzdušná sieťovaná plocha. Tepelný komfort od -10°C do +10°C. 

Technológia
Lyžovanie
Bežky
Snowboarding
Lezenie
Turistika
 

Materiál
70% MERINO WOOL, 25% POLYAMIDE, % LYCRA - elastan 
Merino vlna Merino vlna je vlna, je oveľa jemnejšia ako tradičná vlna. Pri porovnaní s tradičnou vlnou je merino vlákno iba zlomkom z jeho priemeru, čo je jeden z dôvodov, prečo oblečenie z merino vlny nesvrbí a je ako hodváb. Najjemnejšie typy Merino vlny (SUPER FINE) majú vlákna s priemerom 16 mikrometrov (mikrónov), tj 0,016 milimetra. Merino vlákno je najviac hydrofilné zo všetkých vlákien a môže absorbovať a prepúšťať až 10 x viac vlhkosti, ako umelé vlákna. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna teda zahŕňa všetky kladné vlastnosti vlny, neškriabe, odvádza vlhkosť, umožňuje rýchlu absorbciu a odparovanie.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting STW farba 389
389
Lasting STW farba 89
89
Lasting STW farba 986
986
Lasting STW farba 689
689
Lasting STW farba 689
689
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0