Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting ABE

Športové ponožky >> Aktívny šport >> UNI Sex
Ponožky Lasting ABE určené pre aktívny šport Lasting ABE
ks

ABE

€ 4.15


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting ABE určené pre aktívny šport. Vlákna prírodného bambusu majú antibakteriálny a protipliesňový efekt. Bambusové vlákno má prirodzenú vysokú saciu schopnosť a preto veľmi dobre odvádza vlhkosť, prepúšťa k nohám čerstvý vzduch a nelepí sa na kožu. Ponožka je veľmi pohodlná na nosenie, zabraňuje tvorbe baktérií a pliesní. Ponožky z bambusu, alebo z bambusových vlákien sú využívané vo vrcholovom športe a sú vhodné aj pre fyzicky náročné pracovné pozície. Tepelný komfort od +15°C do +35°C. 

Technológia
Yachting
Celodenné aktivity
Golf
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
 

Materiál
85% BAMBOO, 10% SILTEX - polypropylén, 5% LYCRA - elastan 
Bamboo Je to ekologický materiál, ktorého vlákno sa získava z bambusu. Bambus je spracovaný pri vysokej teplote a potom sa rozdrvý na bambusové práškové drevené uhlie, ktoré je difúziou spracovaný do vláknitej štruktúry pri žmýkaní. V porovnaní s inými druhmi vlákien, toto spája dobré vlastnosti pre ochranu prostredie, dobrú priedušnosť, jedinečnú flexibilitu, okamžitú hygroskopickosť a dobtú hutnosť. Tie najlepšie vlastnosti výrobkov z prírodných bambusových vlákien, sú chlad, mäkkosť, ale aj dobrá absorpcia vlhkosti a dlhotrvajúca stálosť farieb. Bamboo Stretch je obohatený o elastické vlákna.
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting ABE farba 900
900
Lasting ABE farba 1
1
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0