Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting GFB

Športové ponožky >> Aktívny šport >> UNI Sex
Ponožky Lasting GFB Lasting GFB
ks

GFB

€ 5.10


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting GFB.Športová tenká ponožka z bavlny špeciálnej polypropylenovej priadze s obsahom iontov striebra, ktoré spomaľujú rast baktérii a pliesni, potlačuje nepríjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Antibakteriálne priadze sú rozmiestnené v špičke, chodidle a päte. V oblasti nártu sú sieťované plochy, ktoré zabezpečujú cirkuláciu vzduchu a transport vlhka. Ponožka je zakončená elastickým krížikovým lemom s mäkkým zovretím. Špička je zošitá jemným švíkom Rosso. Vhodná pre všetky druhy športov i na bežné nosenie. Tepelný komfort od +15°C do +30°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Jednovrstvový hladký úplet
Dvojvrstvový hladký úplet
Elestická bandage
Jemné šitie
Yachting
Celodenné aktivity
Golf
Cyklistika
Beh
Tenis
 

Materiál
25% SILTEX - 100% polypropylénové vlákno, 50% česaná vlna, 19% polyamid, 6% LYCRA - elastan 
ČESANÁ BAVLNA "Tento druh bavlny dosahuje najvyššiu kvalitu, pretože prechádza ďalším procesom ""česania"" tak, aby ostali iba dlhšie vlákna. Týmto sa zlepšuje jemnosť a sila priadze. Na dotyk je jemná a mäkká."
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.

Galéria
Lasting GFB farba 1
1
Lasting GFB farba 900
900
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0