Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting HCH

Športové ponožky >> Ľadový hokej >> Uni Sex
Ponožky Lasting HCH navrhnuté pre ľadový hokej Lasting HCH
ks

HCH

€ 4.70


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting HCH navrhnuté pre ľadový hokej. Antibakteriálna ponožka upletená z dvojvrstvového plyšu. Vytvorené vzduchové kanáliky vo vnútri vlákien vytvárajú tepelnú izoláciu. Jemný švýk špičky a ľahké zovretie lemu poskytuje skvelý komfort pri korčulovaní. Zhrňovaniu ponožky zabraňuje koncový, stredne vysoký lem, ktorý neškrtí. Tepelný komfort od -10°C do +10°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Ochranná zóna
Elestická bandage
Dvojvrstvový pliš
Jemné šitie
Turistika
Hokej
 

Materiál
57% COTTON, 29% SILTEX - polypropylén, 9% polyamid, 5% LYCRA - elastan 
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
ČESANÁ BAVLNA "Tento druh bavlny dosahuje najvyššiu kvalitu, pretože prechádza ďalším procesom ""česania"" tak, aby ostali iba dlhšie vlákna. Týmto sa zlepšuje jemnosť a sila priadze. Na dotyk je jemná a mäkká."
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting HCH farba 908
908
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0